Soutěžíme s kocourem Mauricem ze zábavného světa Terryho Pratchetta

Do kin právě dorazil ze světa úžasné Zeměplochy a knih Terryho Pratchetta Úžasný Mauric. Nová rodinná animovaná komedie vznikla podle knihy Úžasný Mauric a jeho vzdělaní hlodavci. Vykutálený kocour a inteligentní krysy prahnoucí po vzdělání jsou prvními animovanými hrdiny letošního filmového roku. Soutěžte s námi o ceny k filmu.

Kocour Mauric jednoho dne zjistí, že umí myslet jako lidé a dokonce mluví. A není sám! Místní krysy jsou na tom stejně, začaly mluvit a zajímat se o knihy. Kocour a krysy se dají dohromady s lidským klukem a vymyslí plán, jak v jednom nebohém městě přijít k penězům. Hlavní roli prohnaného kocoura namluvil v originále Hugh Laurie, do češtiny ji nadaboval Martin Stránský.

Mauric je kocour ulice. Všemi mastmi mazaný, pořádně prohnaný a jako každá správná kočka myslí především na sebe. Jednoho dne ovšem zničehonic zjistí, že začíná mít lidské myšlenky a dokonce že opravdicky mluví. A není sám! Krysy z místního klanu jsou na tom stejně, začaly mluvit, být inteligentní a zajímat se o vzdělání. Prý sežraly něco ze skládky u magické univerzity…

Úžasný Mauric

Mauric a krysy vytvoří podivuhodné přátelství a do party přiberou ještě lidského kluka, který je chytrý sice jen přiměřeně, ale zato umí hrát na píšťalu. Společně pak chodí od města k městu, vyrobí tam krysí pohromu, kluk se dá najmout jako krysař a všichni nakonec shrábnou odměnu. Teď ovšem dorazili do města, kde něco nehraje. Zavání to tu spiknutím nejen na zemi, ale i pod ní. V podzemí se totiž ukrývá pořádně děsivé a zlověstné tajemství. Osvědčený trik se zvrtne a namísto hromady zlaťáků čeká úžasnou partičku Maurice, krys a kluka velké, zábavné a řádně nebezpečné dobrodružství.

Soutěž o 5x balíček s lahví, trikem a samolepkami

SOUTĚŽ probíhá od 12. 1. do 19. 1. 2023. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Bontonfilm. Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm.cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Úžasný Mauric”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu.
Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.