Nic ve zlým: Jennifer Lawrence se vrací v komediální kondici (trailer)

Jennifer Lawrence se do své herecké kariéry opět pořádně opřela. Jen letos se na ni můžeme těšit ve třech titulech. Teď tu máme první z nich – komedii Nic ve zlým režiséra Gena Stupnitského (Hodní hoši) a spoluautora snímku Zkažená úča. Lawrence tuto novinku zároveň produkovala. Podívejte se na trailer.

Ve chvíli, kdy Maddie (Lawrence) hrozí ztráta rodného domu, narazí na lákavou pracovní nabídku: bohatí úzkostní rodiče hledají někoho, kdo by se „dal dohromady“ s jejich devatenáctiletým synem Percym, než začne studovat na vysoké. Maddie však ke svému překvapení brzy zjistí, že u podivína Percyho není nic jisté.

Ačkoli je tato oscarová herečka známá hlavně díky svým rolím v dramatech a akčních filmech, bude mít další příležitost předvést své komediální schopnosti, které jsme naposledy viděli ve filmu Adama McKaye K zemi hleď!. Díky áčkovému hereckému obsazení (Andrew Feldman, Laura Benanti, Natalie Morales a Matthew Broderick) a zdá se, že i dobře načasovaným vtipům, se pravděpodobně máme na co těšit i v nadcházejících ukázkách.

Do kin komedie dorazí 22. června.

-red-
foto/video: Falcon © 2023