Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

UŽ JSTE VIDĚLI TRAILER NA KRIMI THRILLER MIKI NATOČENÝ PODLE PŘÍBĚHU SKUTEČNÉHO ŠÉFA SLOVENSKÉHO PODSVĚTÍ? TADY JE.

Boj Kenů o dokonalou Barbie – Ulítlý plastový trailer je konečně tady

Už jen pár měsíců nás dělí od zjištění, zda je život v plastu opravdu tak fantastický. Nový trailer očekávané komediální novinky Barbie od režisérky Grety Gerwig ale napovídá, že prostě musí být! Nový trailer dává divákům větší představu o tom, co se bude dít na plátně. Hvězdně obsazený film v čele s Margot Robbie a Ryanem Goslingem dorazí do českých kin 20. července.

Nový trailer ukazuje Barbie a Keny, jak se vítají na krásném dni na pláži a prozrazuje i drama – spor mezi dvěma Keny: Ryanem Goslingem a Simu Liu.

Zatímco děj filmu zůstával až doposud velkou záhadou, očekávání s blížícím se datem premiéry rostou. Je to bezpochyby i díky naprosto nabitému hereckému obsazení, které tvoří jedni z nejlepších a nejpopulárnějších herců, kteří v současné době v Hollywoodu působí. Když už nic jiného, tak 20. červenec bude, zdá se, dnem hvězd, protože film Christopera Nolana Oppenheimer, který má premiéru ve stejný den, se může pochlubit podobně ohromujícím množstvím známých jmen.

Kromě Robbie, Goslinga a Liu ve filmu hrají Will Ferrell, Kate McKinnon, Michael Cera, Emma Mackey, America Ferrera, Alexandra Shipp, Ariana Greenblatt, Emerald Fennell, Kingsley Ben-Adir, Sharon Rooney a další. Helen Mirren propůjčila svůj hlas prvnímu traileru a posloužila jako vypravěčka, ale zda se objeví i ve finálním filmu, není prozatím známo. Nový trailer také odhalil, že se ve filmu objeví Dua Lipa, Ncuti Gatwa, Nicola Coughlan a John Cena.

Barbie vstoupí do kin 20. července.

-red-
foto/video: Vertical Entertainment, Warner Bros. © 2023

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast