Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

ČEKÁME DNES VEČER: TRAILER FILMU PAST OD M. NIGHT SHYAMALANA S JOSHEM HARTNETTEM

Filmharmonie po novém roce chystá koncerty Fantasy a Games

Lámete si hlavu s dárkem pro filmového nebo herního nadšence? Se vstupenkami na koncerty Filmové filharmonie jistě nesáhnete vedle. Po novém roce chystá orchestr nejoblíbenější programy FANTASY a GAMES. Zážitky jsou dárky, kterými potěšíte i toho největšího vánočního Gremlina. Uprostřed úspěšné sezóny pro vás Filmová filharmonie připravila rovnou dva koncertní programy, se kterými můžete u stromečku potěšit.

Dirigent Ondřej Vrabec vystoupí s Filmharmonií na koncertech v únoru a dubnu

Pro fanoušky fantasy filmů plných dechberoucích soundtracků chystá Filmharmonie nejoblíbenější koncertní program FANTASY (24. a 25. 2. 2024). Epická Narnia a Avatar, dobrodružný Barbar Conan nebo nostalgický Harry Potter jsou stálice, které potěší milovníky filmů i kvalitní symfonické hudby.

[button-white url=“https://www.filmharmonie.cz/koncert-fantasy-2024″ target=“_self“ position=“center“]Koupit vstupenky Fantasy[/button-white]

Postavy ze série Harry Potter (foto: WB)

Pokud je pro vás každoročně oříškem vymýšlení dárku pro herního nadšence, sázkou na jistotu bude koncert herní hudby GAMES (27. 4. 2024). Již čtvrté pokračování jedinečného programu představí jak hudbu z hitů českého videoherního průmyslu Mafia a Kingdom Come: Deliverance, tak světových titulů League of LegendsDiabloThe Elder Scrolls včetně letošní horké novinky Baldur’s Gate 3 bulharského autora Borislava Slavova. Koncertem bude provázet legenda herní žurnalistiky Mikoláš Tuček.

[button-blue url=“https://www.filmharmonie.cz/koncert-games-2024″ target=“_self“ position=“center“]Koupit vstupenky Games[/button-blue]

Filmová filharmonie

Všechny tři koncerty se uskuteční v krásné Dvořákově síni pražského Rudolfina, kde pod taktovkou Ondřeje Vrabce vystoupí kromě 90členného symfonického orchestru také pěvecký sbor. Filmová filharmonie tak navazuje na své předchozí velmi úspěšné koncerty, pyšní se vynikající dramaturgií a hudební kvalitou. Atmosféru koncertů navíc zpestří cosplayeři, se kterými se budou moci posluchači potkat a vyfotit ve foyer.

Vstupenky na koncerty jsou k dostání také na www.filmharmonie.cz.

-red-
foto: Filmová filharmonie, Warner Bros. 

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast