Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

ÚPLNĚ PRVNÍ OCHUTNÁVKA Z POKRAČOVÁNÍ VELEÚSPĚŠNÉHO VYŠEHRADU JE TADY. NATÁČENÍ PRÁVĚ ZAČALO.

V hlavě 2 poutá na červnové pokračování novou ukázkou (trailer)

Po dlouhých osmi letech tu máme pokračování pixarovského hitu V hlavě. První trailer už jsme viděli před čtvrt rokem, teď je tu úplně nová ukázka. Pokračování Rileyiny cesty k dospívání je jedním z nejočekávanějších pokračování Disney. Rodinná podívaná nabídne známé postavičky z Rileyiny hlavy a také některé nové emoce. Podívejte se na dabovaný nebo titulkovaný trailer.

V červnu budou Riley obklopovat nové emoce, které změní vše, co si myslela, že ví o sobě a také o světě kolem sebe. Puberta a dospívání jsou jedny z nejsložitějších období v životě člověka a animované pokračování to logicky bude odrážet.

První film vydělal v létě 2015 858 milionů dolarů, a dobře si poradil s tehdejší tvrdou konkurencí Jurského světa. Jde tedy jednoznačně o jeden z největších hitů v historii studia a pokračování se začalo plánovat záhy. Vzhledem k tomu, že režisér prvního filmu Pete Docter byl v posledních letech zaneprázdněn vedením Pixaru, přenechal režii Kelsey Mannové.

Premiéra chystaného pokračování je naplánována v Česku na 13. červen 2024. Dalším filmem studia měl být Elio, ale projekt byl odložen na červen 2025 kvůli stávce v Hollywoodu.

První díl si můžete zopakovat na Disney+, na pokračování se určitě vyplatí přijít v létě do kina.

-red-
foto/video: © Falcon, Disney – Pixar 2024

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast