SEDMÝ SYN je adaptací bestselleru Lovec duchů (první trailer)

Autory scénáře filmu SEDMÝ SYN jsou Matt Greenberg, Charles Leavitt a Steve Knight, a to na základě knihy The Spook’s Aprentice (Učeň lovce duchů) Josepha Delaneye. Knihy Lovec duchů vychází několik let i u nás. Přinášíme vám první trailer s českými titulky a oficiální teaser poster. (aktualizace: 30. 1. 2014) V českých kinech se SEDMÝ SYN měl objevit v lednu 2014, distribuce je ale zatím v nejbližší době pozastavena, údajně kvůli problémům mezi Legendary Pictures a Warner Bros. Režíruje Sergej Bodrov, který režíroval filmy nominované na Oscara v kategorii nejlepší cizojazyčný snímek „Mongol – Čingischán“ a „Prisoner of the Mountains“. 

Držitel Oscara Jeff Bridges, na Oscara nominovaná Julianne Moore a Ben Barnes (série „Letopisy Narnie“) jsou hvězdami nové akční fantasy společnosti Warner Bros. Pictures a Legendary Pictures.

Sedmý syn (foto: WB)

Sedmý syn (foto: WB)

V dávné minulosti se objeví hrozba probuzení zla, které může znovu zažehnout válku mezi silami nadpřirozena a lidstvem. Mistr Gregory (Jeff Bridges) je rytíř, který před staletími uvěznil zlou a mocnou čarodějnici jménem Malkin (Julianne Moore). Ta nyní uprchne a usiluje o pomstu. Matka Malkin shromáždí své stoupence všech druhů a připravuje se udeřit svým hrozivým hněvem na nic netušící svět. V cestě jí stojí jediná překážka: Mistr Gregory.

SEDMÝ SYN (foto: WB)

SEDMÝ SYN (foto: WB)

Gregory nakonec čelí smrtícímu setkání tváří v tvář zlu, jehož návratu se vždy obával. Má přitom k dispozici jen krátký čas do příštího úplňku na to, aby udělal to, co obvykle trvá roky: vycvičil svého nového učedníka, Toma Warda (Ben Barnes) v umění boje s temnou magií na nejvyšší možnou úroveň. Veškerá naděje lidstva tak závisí na sedmém synovi.
Součástí mezinárodního hereckého obsazení filmu jsou dále Alicia Vikander („Korunovační klenoty“), Antje Traue („Symptom Pandorum“, „Muž z oceli“), Olivia Williams („Hanna“) a Kit Harington (TV seriál HBO „Hra o trůny“).

připravil: -AC-, totalfilm.cz
Foto/Video: Copyright: (C) 2013 WARNER BROS. ENTERTAINMENT INC. AND LEGENDARY PICTURES FUNDING, LLC

Sedmý syn plakát

Napište nám co si myslíte

Nebojte, Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.