Nepřehlédněte

Batman vs. Superman se o rok posouvá

Další díl Muže z oceli s názvem Batman vs. Superman se o rok posouvá. Původně se v kinech měl nový film objevit v červenci 2015. Nakonec ale bylo stanoveno nové datum premiéry – květen 2016. Režírovat bude Zack Snyder. Z nových postav se do filmu podívá zřejmě i Green Lantern, který v samostatném filmu s Ryanem Reynoldsem zcela propadl.

Superman Henry Cavill

Superman Henry Cavill

Produkovat nebude Christopher Nolan, který byl s projektem od začátku spojován. Supermana bude opět hrát Henry Cavill. Bohužel ke smutku většiny fanoušků se ke své velké roli nechce vrátit Christian Bale. V roli netopýřího muže ho vystřídá Ben Affleck.

Cavill a Snyder na večírku Warner Bros.

Cavill a Snyder na večírku Warner Bros.

Amy Adams, Laurence Fishburne a Diane Lane si zopakují své role z Man of steel. Důležitou informací je především fakt, že oba superhrdinové budou tentokrát stát proti sobě. Scénář k filmu začal David S. Goyer teprve psát a ani samotní herci, které studio osloví, nedostanou v tuto chvíli k dispozici ani základní dějové linky natož scénář.

připravil: -JG-, totalfilm.cz

  1. […] že se pracuje na několika pokračováních zároveň. V roce 2016 se objeví na plátnech dosud nepojmenovaný střet Batmana a Supermana v jednom […]

    Reagovat na tento komentář

Napište nám co si myslíte

Nebojte, Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.