Boží song z Lego® příběhu v češtině je tady!

Lego® příběh se stále drží na vrcholu českého žebříčku návštěvnosti. Diváci oceňují nejen vtip a vizuál nového animáku, ale také skvělý a chytlavý soundtrack.

Lego® příběh (foto: Warner Bros.)

Lego® příběh (foto: Warner Bros.)

I na stránkách Totalfilmu patří Recenze Lego® příběhu v posledních dvou týdnech k nejčtenějším. Dostali jsme několik desítek mailů, kde se dotazujete na českou verzi průvodního songu Všechno je tu boží (orig.: Everything is awesome). Jsme rádi, že vám ho díky Warner Bros. CZ můžeme nabídnout. Ve filmu byl česky použit pouze refrén, proto i tento remix obsahuje původní anglickou verzi a česky nazpívaný refrén.

Lego® příběh (foto: Warner Bros.)

Lego® příběh (foto: Warner Bros.)

Upozornění: MP3 není dovoleno volně šířit. Píseň může být publikována pouze v souvislosti s filmem Lego® příběh a jeho propagací.

Lego postavičky v čele s Emmetem a Hustěnkou ve filmu stojí proti zákeřnému Lordu Byznysovi, který chce pomocí tajemného Kráglu všechny Lego® světy ovládnout. Film je v kinech uváděn s českým dabingem a 2D/3D verzi. Tvůrci si s Lego® světem pohráli s neuvěřitelnou kreativitou a vtipem a diváci to oceňují v celosvětových tržbách.

připravil: MS, totalfilm.cz
Foto/video/audio: Warner Bros.

  1. A co verze kterou zpívá Hustěnka? Kdo to zpívá?

    Reagovat na tento komentář

Napište nám co si myslíte

Nebojte, Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

%d blogerům se to líbí: