Nepřehlédněte

Jackman počítá s přeobsazením Wolverina, neví ale kdy

Ze všech herců, kteří v uplynulých 15 letech hráli nějakého komiksového superhrdinu, jen málokterý vydržel až do současnosti. V podstatě jen jeden. Hugh Jackman si zahrál Wolverina už sedmkrát a chystá se další Wolverinova sólovka. Zřejmě proto, že je v tak skvělé fyzické kondici. Táhne mu totiž na neuvěřitelnou padesátku.

X-Men: Budoucí minulost (foto: Cinemart)

X-Men: Budoucí minulost (foto: Cinemart)

Nejnověji se objeví ve své nejslavnější roli 22. května v pokračování série X-Men: Budoucí minulost. Slavného svalovce s adamantovými drápy ztvárňuje už 14 let.

Hugh Jackman se zamýšlí nad tím, jak dlouho může obyčejný smrtelník hrát nestárnoucího mutanta. Většina Jackmanových kolegů v X-men byla už nahrazena mladšími herci. Jackman k tomu sám říká:

“Podívejte, je mi jasné, že je to časem nevyhnutelné. Faktem je, že jsme se s producenty nebavili ještě konkrétně, ale je jasné, že ten den nakonec přijde. Nikdy jsem si nemyslel, že by se mnou Wolverine vydržel tak dlouho. Jsem strašně šťastný, že stále můžu chodit na plac s těmi drápy. Ale přemýšlím o tom, že to asi brzy skončí. Možná to nebude mé rozhodnutí, ale prostě se jednoho dne dočkám toho, že mě přirozeně nahradí mladší kolega.”

Wolverine (2013) foto: Cinemart

Wolverine (2013) foto: Cinemart

Superman má už třetího filmového představitele (Henry Cavill), pokud nepočítáme dva hrané seriály. Pak by chlapů s červenou pláštěnkou bylo už celkem 5. Nejslavnějším Batmanem byl bezpochyby Christian Bale. Teď ho ve filmu Superman vs. Batman nahradí Ben Affleck. V Batmobilu se ale proháněl i Michael Keaton.

zdroj: zergnet, Fox, Marvel, AP
foto/video: Cinemart
připravil: T. Válek