Hra o trůny má před sebou minimálně další 2 řady, v úterý o tom rozhodlo HBO

Velký úspěch provází po celém světě i v Česku uvedení prvního dílu nové řady Hry o trůny. HBO nabízí už tradičně první díl svých nových projektů i divákům, kteří nemají předplatné této televize.

Hra o trůny

Hra o trůny

Od pondělí je první díl čtvrté řady k dispozici nejen v rámci běžného televizního vysílání, ale i na online videotéce hbogo.cz a YouTube kanále HBO CZSK. Zmíněné stránky zaznamenaly v uplynulých dnech enormní zájem o online spuštění nové epizody.
Další díly však už mohou sledovat pouze předplatitelé na obrazovkách HBO nebo online na HBO GO, pokud tuto službu podporuje jejich kabelový operátor.

V úterý bylo v centrále HBO rozhodnuto o natáčení dalších dvou řad tohoto populárního seriálu.
Od svého debutu v roce 2011 si seriál založený na fantasy románech amerického spisovatele George R. R. Martina získal značnou oblibu a rozšiřující se základnu fanoušků. Seriál si získal i přízeň kritiků, kteří oceňují košatou zápletku, nákladnou produkci i ochotu zabít – často velmi krutým způsobem – i některé z hlavních postav považovaných za klíčovou součást seriálu. Premiérové epizody uvádí filmový kanál HBO každé pondělí od 20 hodin.

AC, totalfilm.cz
foto/video: Home Box Office
zdroj: Pavla Brožková, HBO