Nepřehlédněte

Troška začne v květnu točit remake komedie S tebou mě baví svět

Druhé pokračování komedie Babovřesky zdaleka nedosáhlo rekordní návštěvnosti prvního dílu. Proto se producenti včetně režiséra Zdeňka Trošky rozhodli pro jiný projekt. Troška vyslyšel volání kritiků a rozhodl se pro humor méně lidový. Společně s producentkou Danou Volákovou přepisuje scénář Marie Poledňákové k rodinné komedii S tebou mě baví svět.

S tebou mě baví svět (foto: ČT)

S tebou mě baví svět (foto: ČT)

“Nechceme dělat nějaké zásadní změny, dokonce i povolání třem hlavním mužským i ženským rolím ponecháme stejná”, prozrazuje o scénáři režisér Troška. Expedice Apalucha ale zamíří do zahraničí. Celá rodinka i s dětmi se vydá do Chorvatska, do oblíbené Troškovy destinace Baška Voda. “Původní film se odehrává v zimě, já zimu nemám rád, miluju sluníčko, ke kterému tak nějak moje filmečky patří. Proto jsme se rozhodli děj umístit k moři.”, vysvětluje režisér.

Baška Voda

Baška Voda

Ve filmu si zahrají i rekreanti, kteří budou v hotelu v době natáčení na dovolené. Nebude chybět ani populární song Sladké mámení. V hlavních rolích uvidíme Pavla Kikinčuka, Lukáše Langmajera a Pavla Trávníčka. Jejich protějšky si zahrají Veronika Žilková, Lucie Vondráčková a Táňa Pauhofová (ta také bude interpretovat populární song se sexy tanečkem).

Pavel Kikinčuk si zahraje roli Pavla Nového

Pavel Kikinčuk si zahraje roli Pavla Nového

“V těchto dnech finalizuje casting na dětské role. Hledáme v castingových agenturách i po školách v celé republice. První klapka padne 15. května v Praze. Pokračovat budeme o měsíc později v Chorvatsku”, říká producentka Dana Voláková a dodává: “Pokud bude mít naše verze S tebou mě baví svět úspěch, nevylučuji druhé i třetí pokračování”.

Původní film Marie Poledňákové patří k nejoblíbenějším českým filmům vůbec. V anketě ho navíc diváci zvolili Komedií století.
Nová verze S tebou mě baví svět bude hotova na podzim. Do kin film vejde v lednu 2015. Koproducentem je cestovní kancelář Vítkovice Tours.

JG, totalfilm.cz
zdroj: Apríl

Napište nám co si myslíte

Nebojte, Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.