Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

NEJKRÁSNĚJŠÍ A NEJDOJEMNĚJŠÍ ANIMÁK ROKU? UŽ JSTE VIDĚLI TRAILER ROZZUM V DIVOČINĚ?

Křest DVD Vlk z Wall street na parníku – mažoretky, kočičky v plavkách a sexy tanečnice

Jordan Belfort se možná v Praze v pondělí zhmotní. Tedy alespoň jeho způsob „užívání si života“. Bontonfilm se totiž rozhodl uspořádat křest DVD a BD Vlk z Wall street ve velkém stylu. Křtít se bude v pondělí 9. června od 18:00 hodin na Vltavě na parníku Vltava, u Palackého náměstí. Uvedení filmu na DVD doprovodí vystoupení mažoretek, peníze létající vzduchem, krásné dívky v plavkách, tanečnice, DJ nebo barmanská show.

Vlk z Wall street

Vlk z Wall street

DVD s filmem pokřtí zpěvák Matěj Ruppert a vydavatel slibuje dokonce dívku oblečenou v bankovkách. I další nápad je inspirován filmem. Kdo se nechá přímo na místě ostříhat strojkem dohola, dostane 500,- Kč a DVD s Vlkem z Wall Street. Po úvodním programu v přístavišti se parník vydá na dvouhodinovou plavbu po Vltavě. Organizátoři vyhlásili pro vstup na palubu příhodný dresscode: business nebo plavky.

Vstup pro veřejnost je zdarma, odvážlivci si mohou dokonce peníze a DVD odnést. Část programu v přístavišti u Palackého náměstí v Praze začíná v 18:00 hodin, po samotném křtu pak parník v cca 19:00 hodin vypluje s účastníky na plavbu Vltavou.

připravil: MS, totalfilm.cz
foto/video: Bontonfilm, Totalfilm.cz, Filmgame.cz
zdroj: Lukáš Vedral, Bontonfilm

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast