Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (Comic-Con trailer)

Na Comic-Conu jsme se o pokračování Sin City dověděli opravdu hodně věcí. Panel k filmu Sin City: Ženská pro kterou bych vraždil byl opravdu sdělný. Už víme, proč se pokračování chystalo tak dlouho. Byl prý problém dát dohromady tolik hvězdných herců ve stejnou dobu.

Sin City: Ženská pro kterou bych vraždil

Sin City: Ženská pro kterou bych vraždil

Comic-Con_bannerFrank Miller a Robert Rodriguez se také zmínili o možném dalším pokračování. O tom ale rozhodne až komerční úspěch v kinech po uvedení aktuálního sequelu. V České republice se film dostane do kin počátkem září. Máme tu pro vás několik nových plakátů, včetně toho, na kterém je Eva Green v negližé. Před časem tím spustila poprask v prudérních USA a producenti museli poster oficiálně stáhnout. Následující video obsahuje exkluzivní Comic-Con trailer.
A koho to tu máme? Josh Brolin nahrazuje Cliva Owena z jedničky. Svět už před časem oblétly proklatě sexy fotky Jessicy Alba, která tu zdobí a zlobí… Uvidíme tu také Femme Fatale současného filmu Evu Green. Ve filmu se také objeví Joseph Gordon-Levitt, Bruce Willis, Mickey Rourke a další. Rodriguez si v Machete zabíjí evidentně oblíbil Lady Gaga, protože i ta se objeví v tomto pokračování.

Českou verzi traileru právě překládáme, dřívější CZ trailer najdete na konci článku.

Originální záznam z panelu můžete zhlédnout zde:

Eva Green na plakátu k pokračování Sin City

Eva Green na plakátu k pokračování Sin City

připravil: Jakub Gutt, totalfilm.cz