Soutěž s filmem Love song

V kinech je nový film režiséra oscarového Once Johna Carneyho. Letní romantická komedie Love Song vypráví příběh mladé zpěvačky Grety (Keira Knightley), která přijíždí se svým přítelem Davem (Adam Levine), rovněž hudebníkem, do New Yorku, aby ho podpořila při podpisu první smlouvy s nahrávací společností. Dave ale brzy začne chytat hvězdné manýry a oslněn velkým světem showbusinessu Gretu opouští. 


Ta rozchod velmi špatně snáší, v čemž ji ani trochu nepomáhá, že je sama v cizím velkém městě. Vše se ale změní, když si Grety během vystoupení všimne hudební producent Dan (Mark Ruffalo) a přesvědčí ji, že spolu nahrají album. Danova producentská sláva však už dávno minula – topí se v dluzích, pije a nežije se svou rodinou (Hailee Steinfeld, Catherine Keener) – takže nahrávání alba u velké společnosti není možné. Dan se proto s Gretou rozhodnou vytvořit desku přímo v newyorských ulicích.

Recenze filmu zde

Spolu s distribuční společností A-Company Czech jsme pro vás připravili soutěž o 3×2 vstupenky do multikin Cinestar a soundtracky k filmu. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku:

Pravidla soutěže
Ceny do soutěže věnovala společnost A-Company Czech.
Soutěž probíhá od 15. července do 18. července 2014 včetně.
Každý soutěžící smí do soutěže zaslat pouze jeden email se správnými odpověďmi nebo místo emailu použít formulář na webu. Pokud pořadatel zjistí, že soutěžící toto pravidlo obchází, vyloučí ho ze slosování. Pokud budete odpovídat na email soutez@totalfilm.cz, uveďte do předmětu zprávy: LOVE SONG.
Výherce oznámíme zde, na našich sociálních sítích a bude vyrozuměn emailem či telefonicky neprodleně po ukončení soutěže.

Love song_poster_Begin_again