Panenka Annabelle z filmu V zajetí démonů má vlastní film (trailer)

Naháněla divákům hrůzu již ve filmu V zajetí démonů, kde pro Annabelle všechno začalo. Skutečná panenka, schopná nevýslovného zla, je držena pod zámkem v okultním muzeu v Connecticutu, kde jediným návštěvníkem je kněz, který jí dvakrát za měsíc požehná. Příběh o nadpřirozených silách Annabelle začíná ještě před tím, než se zlo rozběsní.

John Form našel pro svou nastávající manželku Miu dokonalý dárek – krásnou starou klasikou panenku oděnou do sněhobílých svatebních šatů. Ale Miina radost z Annabelle nemá dlouhého trvání. Jedné hrůzné noci vtrhnou do jejich domu vyznavači satanského kultu a brutálně napadnou mladý pár. Prolitá krev a hrůza nejsou to jediné, co za sebou nechávají. Vyznavači Satana vyvolali bytost tak zlovolnou, že nic z toho, co udělali, nelze ani zdaleka srovnávat se zlem, kterým je nyní posedlá Annabelle.

annabelle_posterPři natáčení filmu Annabelle se opět sešli členové filmového štábu, kteří pracovali na velmi úspěšném hororu o nadpřirozených silách z roku 2013 V zajetí démonů. James Wan, režisér tohoto celosvětově úspěšného hitu, produkuje film Annabelle společně s Peterem Safranem. John R. Leonetti, který působil při natáčení filmu V zajetí démonů jako kameraman, se nyní ujal režie.

Scénář k filmu napsal Gary Dauberman. Dalšími členy Leonettiho štábu jsou hlavní kameraman James Kniest, či skladatel hudbu k filmu Joseph Bishara.

Premiéra v českých kinech je naplánována  na 9. října 2014 v distribuci Warner Bros.

připravil: AC, totalfilm.cz
zdroj: Warner Bros. CZ