Nepřehlédněte

Soutěž o DVD Klauni

Jsme rádi, že vám společně s Bontonfilmem můžeme nabídnout soutěž o DVD s filmem Klauni. Taušův loňský film je bezpochyby nejlepším dílem jeho dosavadní kariéry. Zcela jednoznačně natočil náročný artový film. Přesto se na něj velmi lehce dívá. Mix dramatu a smutné komedie dává divákovi přivonět k pravé esenci klaunství jako takového. Film právě vychází na DVD.

Klauni

Klauni

Klauni_DVD_3DPředevším Jiří Lábus dokazuje v roli Viktora, že je opravdu nedoceněným dramatickým hercem. A tak po letech dostává podobně velkou a nepromarněnou příležitost, jakou měl před lety v kafkovské Americe.

Celé obsazení je skvostné, včetně francouzky Julie Ferrier a především finské herečky Kati Outinen, oblíbenkyně Akiho Kaurismäkiho. Jako Viktorova vyšinutá žena je kouzelná. Výborná je i Eva Jeníčková, která po svém návratu na tuzemská plátna před deseti lety konečně ukazuje své kvality. Vyvážený děj, skvostní herci, perfektní režie.
(z recenze Total Filmu)

Připravili jsme pro vás soutěž o 3 DVD s filmem Klauni, stačí vyplnit a odeslat následující formulář nebo odpověď na otázku poslat na náš email soutez@totalfilm.cz

Oskar, Max a Viktor vytvořili v minulém režimu klaunskou skupinu Busters. Pak se ale mezi pány něco událo a jejich cesty se rozešly. Oskar (Didier Flamand) emigroval do Francie a nyní se po letech vrací do Prahy, aby v Praze uzavřel svou uměleckou kariéru. Pochopitelně by rád viděl své staré přátele.

KLAUNI DVD lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

klauni recenze banner
Ale jak se ukazuje, vztahy tří klaunů jsou i po letech stále velmi problematické. Max (Oldřich Kaiser) je šťastný. Má rodinu, děti a mladou, starostlivou ženu. Viktor žije se svou nemocnou manželkou a učí na konzervatoři. Narozdíl od Maxe je ale žlučovitým a nepříjemným starým mužem, který Maxovi nemůže přijít na jméno…

připravil: TK, totalfilm.cz
zdroj: Bontonfilm, a.s., 2media

Pravidla soutěže Klauni
číslo soutěže: 22-2014
Ceny do soutěže věnoval Bontonfilm.
Soutěž probíhá od 19. září do 25. září 2014 včetně.
Každý soutěžící smí do soutěže zaslat pouze jeden email se správnými odpověďmi nebo místo emailu použít formulář na webu. Pokud pořadatel zjistí, že soutěžící toto pravidlo obchází, vyloučí ho ze slosování. Pokud budete odpovídat na email soutez@totalfilm.cz, uveďte do předmětu zprávy: Klauni.
Výherce oznámíme zde, na našich sociálních sítích a bude vyrozuměn emailem či telefonicky neprodleně po ukončení soutěže.

%d blogerům se to líbí: