Nepřehlédněte

Soutěž s filmem Nejhledanější muž (5x kniha)

Už ve čtvrtek si budeme moci užít poslední hlavní roli Phillipa Seymoura Hoffmana. Zesnulý oscarový herec se poté ještě objeví v posledních dvou dílech série Hunger Games. Druhým diváckým magnetem je autor stejnojmenné knihy, brit John Le Carré. Jistě budete mít v živé paměti skvělý film Jeden musí z kola ven (2011) s Gary Oldmanem. Podle Carrého knihy ho v roce 2011 natočil Tomas Alfredson.

Nejhledanejsi_muz_3DDalší adaptace Carrého knihy byla svěřena nizozemskému režisérovi Antonu Corbijnovi. Ten má na kontě především thriller Američan s Georgem Clooneym z roku 2010. Philip Seymour Hoffman ztvárňuje roli německého agenta, který sleduje čečenského uprchlíka z muslimské komunity. Ten je podezřelý z terorismu. O uprchlíka se navíc začnou zajímat i další tajné služby…
Nejhledanější muž je opravdu posledním filmem, který Hoffman stačil dokončit před svou smrtí.

Knihu podle, které vznikla filmová adaptace vydává s filmovou obálkou nakladatelství Mladá fronta, a.s. Kniha s novým přebalem je v prodeji od 26. srpna na stránkách www.kniha.cz  za zvýhodněnou cenu 224 Kč (běžná cena 299,-).

Pět našich čtenářů ale může knihu vyhrát, stačí odpovědět na soutěžní otázku.
Ceny do soutěže věnoval distributor filmu Forum Film a nakladatelství Mladá fronta, a.s.

Pravidla soutěže o knihy Nejhledanější muž
číslo soutěže: 19-2014
Ceny do soutěže věnovala produkce filmu.
Soutěž probíhá od 2. září do 8. září 2014 včetně.
Každý soutěžící smí do soutěže zaslat pouze jeden email se správnými odpověďmi nebo místo emailu použít formulář na webu. Pokud pořadatel zjistí, že soutěžící toto pravidlo obchází, vyloučí ho ze slosování. Pokud budete odpovídat na email soutez@totalfilm.cz, uveďte do předmětu zprávy: Nejhledanější muž.
Výherce oznámíme zde, na našich sociálních sítích a bude vyrozuměn emailem či telefonicky neprodleně po ukončení soutěže.