Temný případ 2 – hlavní role vytvoří Colin Farrell a Vince Vaughn

Spekulace o hereckém obsazení druhé řady Temného případu (True Detective) jsou u konce. HBO oficiálně potvrzuje, že se v hlavních rolích pokračování této kriminální antologie představí Colin Farrell a Vince Vaughn.

(převzatá zpráva: zdroj HBO)

Colin Farrell ztvární postavu Raye Velcora, detektiva, jehož loajalita se tříští mezi nadřízené ve zkorumpovaném policejním oddělení a vlastní kariéru zločince, která ho ovládá. Vince Vaughn si zahraje Franka Semyona, zločince z povolání, který čelí hrozbě ztráty vlastního impéria poté, co se jeho pokus o legitimní podnikání zvrtne následkem vraždy obchodního partnera.

Colin Farrell (foto: archiv)

Colin Farrell (foto: archiv)

Vince Vaughn (foto: archiv)

Vince Vaughn (foto: archiv)

Osmidílné drama se začne natáčet tento podzim v Kalifornii. “Celá druhá řada se bude odehrávat na území Kalifornie – nikoli v Los Angeles, ale v mnohem méně známých kalifornských zákoutích. Stejně jako v první sezóně se pokusíme zachytit onu unikátní psychosféru místa,” potvrdil již v minulosti autor seriálu Nick Pizzolatto, který zasadil děj předchozí sezóny Temného případu do své rodné Louisiany. Výkonnými producenty jsou Scott Stephens, Steve Golin, Cary Joji Fukunaga, Matthew McConaughey a Woody Harrelson. Režie prvních dvou epizod se ujme Justin Lin. Kdo další rozšíří řady hvězdného hereckého obsazení bude potvrzeno postupně. Temný případ je jedna z nejúspěšnějších minisérií HBO za poslední dobu. V minulé řadě excelovali v hlavních rolích Matthew McConaughey a Woody Harrelson.

připravil: AC, totalfilm.cz
text: HBO, Pavla Brožková