Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

UŽ JSTE VIDĚLI TRAILER NA KRIMI THRILLER MIKI NATOČENÝ PODLE PŘÍBĚHU SKUTEČNÉHO ŠÉFA SLOVENSKÉHO PODSVĚTÍ? TADY JE.

Bontonfilm vydává ojedinělou kolekci filmů Clinta Eastwooda na Blu-ray (soutěž)

Clint Eastwood skvěle uspěl ve dvou nejprestižnějších filmových profesích. Nejprve se už v mládí etabloval jako výtečný a charismatický herec. V sedmdesátých letech se vyprofiloval jako vzor mnoha mužů v proslulých spaghetti westernech. Ve filmu se začal objevovat už na konci padesátých let. Obrovskou popularitu mu přineslo účinkování ve filmech Sergia Leoneho.

Clint Eastwood
Přelomový byl zejména film Hodný, zlý a ošklivý. Na konci šedesátých let si založil produkční společnost a filmy začal i režírovat. Westernové filmy i režíroval (Tulák z širých plání – 1972). V roce 1992 natočil film Nesmiřitelní, který byl oceněn čtyřmi Oscary.

Následovaly Madisonské mosty s Meryl Streep, Million Dolar Baby, či Vlajky našich otců. Všechny tyto filmy i režíroval. Za pár měsíců se v kinech objeví další jeho Eastwoodův film. V hlavní roli příběhu odstřelovače – Americký sniper se představí Bradley Cooper.

Clint Eastwood kolekce peti filmu_BOX_5x_BD_3DBontonfilm nyní vydává Blu-ray kolekci pěti filmů Clinta Eastwooda, tři z nich i sám režíroval.

Reprezentativní kolekce obsahuje akční Cooganův trik (režie: Don Siegel, 1968), válečné drama Oklamaný (režie: Don Siegel, 1971), romantické drama Zahrajte mi „Misty“ (1971), Tulák z širých plání – digitálně restaurováno a remasterováno (1973) a romantické drama Breezy (1973).
Celé kolekci se už příští týden podíváme na zoubek v pravidelném Unboxingu.

Soutěž skončila

Správná odpověď: Madisonské mosty
Výherce uveřejníme ve čtvrtek 13. listopadu
Kolekci Clinta Eastwooda získávají:
Filip Masri
Josef Sýkora
Tereza Pavlíčková

Tři z vás ale mohou díky Bontonfilmu tuto kolekci vyhrát, stačí mít štěstí a správně odpovědět na naši otázku.

[contact-form][contact-field label=’Jméno‘ type=’name‘ required=’1’/][contact-field label=’Email‘ type=’email‘ required=’1’/][contact-field label=’Ve kterém filmu hrál Clint Eastwood fotografa časopisu National Geographic?‘ type=’text‘ required=’1’/][/contact-form]

Bontonfilm_web
Soutěž pořádá Totalfilm.cz, dodavatelem cen je Bontonfilm

Pravidla soutěže Clint Eastwood BD kolekce
číslo soutěže: 27-2014
Ceny do soutěže věnovala společnost Bontonfilm.
Soutěž probíhá od 28. října do 6. listopadu 2014 včetně.
Každý soutěžící smí do soutěže zaslat pouze jeden email se správnými odpověďmi nebo místo emailu použít formulář na webu. Pokud pořadatel zjistí, že soutěžící toto pravidlo obchází, vyloučí ho ze slosování. Pokud budete odpovídat na email soutez@totalfilm.cz, uveďte do předmětu zprávy: Clint Eastwood.
Výherce oznámíme zde, na našich sociálních sítích a bude vyrozuměn emailem či telefonicky neprodleně po ukončení soutěže.

filmgame logo podvideo

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast