Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

UŽ JSTE VIDĚLI TRAILER NA KRIMI THRILLER MIKI NATOČENÝ PODLE PŘÍBĚHU SKUTEČNÉHO ŠÉFA SLOVENSKÉHO PODSVĚTÍ? TADY JE.

Filmová filharmonie v listopadu zahraje fantasy

Už za dva týdny chystá Filmová Filharmonie další ze série svých populárních koncertů filmové hudby. Tentokrát vybírala nejznámější symfonické hity z žánru fantasy. Oba koncerty (Praha – 14. listopadu a Hradec Králové – 15. listopadu) povede japonský dirigent Chuhei Iwasaki.
V programu listopadových koncertů najdete hudbu z filmů Mumie, King Kong, Pán prstenů, Hobit, Harry Potter, Avatar, Piráti z Karibiku a další notoricky známé melodie z populárních filmových titulů.

Dirigent Chuhei Iwasaki s Filmovou filharmonií

Dirigent Chuhei Iwasaki s Filmovou filharmonií

filmharmonie_logoFilmovou filharmonii založil Matěj Lehár s Klárou Herdovou a Anetou Jonešovou. Filmharmonie koncerty skládá tematicky tak, aby si posluchači všech věkových kategorií mohli ucelit pohled na filmovou hudbu určitých epoch či žánrů. Díky tomu se návštěvníci koncertů přenesou na divoký Západ, do dalekých galaxií, do světa kouzel nebo se mohou třeba bát u melodií z hororových filmů.

Koncert filmové hudby – Fantasy večer
Praha – 14. listopadu – sál pražské konzervatoře
Hradec Králové – 15. listopadu – Filharmonie Hradec Králové
Vstupenky k dostání v síti Ticketpro
více informací na www.filmharmonie.cz

Filmová filharmonie - Western night - duben 2014

Filmová filharmonie – Western night – duben 2014

Dubnový koncert Western night zaznamenal velký divácký ohlas. Koncert otevírala The Cowboys Overture od Johna Williamse. Slyšeli jsme i hudbu z animáku Pocahontas nebo Tance s vlky, známé skladby z Tenkrát na západě a Hodný, zlý a ošklivý od Ennia Morriconeho. Diváci přijali hudebníky i dirigenta s nadšením. Po přestávce celý orchestr svlékl tradiční formální oblečení a vrátil se do koncertního sálu ve stylových kostýmech, aby zahráli druhou polovinu programu.

Společně s Filmovou filharmonií jsme pro vás na příští pátek (7. 11.) přichystali exkluzivní soutěž o vstupenky na pražský i hradecký koncert.

připravil: MS, totalfilm.cz

FFplakat

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast