Vychází Zakázané uvolnění (soutěž o DVD a lístky do divadla)

Nejdřív úspěšné divadelní představení Daniela Špinara a Petra Kolečka, pak adaptace téhož Janem Hřebejkem pro film. V dnešní soutěži vám nabízíme zajímavou možnost zažít obojí. Tři z vás získají po dvou lístcích na divadelní představení Zakázané uvolnění + DVD, které právě vychází u Bontonfilmu. Pro další dva máme DVD s filmem.

Zakazane uvolneni_DVD_3DZakázané uvolnění je o únosu nevěsty, který se dost nepovedl, o důležitém hokejovém utkání a koktejlu, který si holky nalejou, až když je ten správný čas. Převádět úspěšnou divadelní hru, postavenou na třech herečkách může představovat velký problém. Jak dostat na plátno látku, která výborně funguje na divadelních prknech, tak aby nevznikl nesourodý slepenec zbytečných exteriérů a evidentně dopsaných scén? Přesně takhle. Kolečko svůj divadelní scénář adaptoval i do filmové podoby. S Hřebejkem se dohodli na tom, že připíše postavy ženicha a svědka, o kterých se v divadelní verzi jen mluví. Pro film věc přirozená. Bylo by přeci jen zvláštní, kdyby se celý film odehrál na jednom místě, v hokejovém baru.

Recenze filmu zde

Hřebejk převzal kompletní obsazení z divadelní verze. Barmanku hraje Jana Stryková, čerstvou novomanželku Zuzana Stavná a ženichovu svědkyni Hana Vagnerová. Herečkám jejich charaktery padnou jako ulité, ostatně nespočet divadelních repríz je určitě zárukou dostatečné vybroušenosti ženských hereckých výkonů v tomto snímku.

Zakázané uvolnění

Zakázané uvolnění

Soutěž skončila

Vstupenky do divadla a DVD:
Verča Brandejská
Jana Smrčková
Petra Šumná

DVD:
Peter Čáp
Dana Vokounová

Soutěž o vstupenky do divadla a DVD Zakázané uvolnění od Bontonfilmu

O co hrajeme?
1×2 vstupenky na představení Zakázané uvolnění – 11. 11. v 19:30 (A-Studio Rubín, Praha) + DVD Zakázané uvolnění (vyhodnocujeme 11. 11.)
2×2 vstupenky na představení Zakázané uvolnění – 25. 11. v 19:30 (A-Studio Rubín, Praha) + DVD Zakázané uvolnění (vyhodnocujeme 17. 11.)
2x DVD Zakázané uvolnění

)*Upozornění: Pokud se zúčastníte soutěže o divadelní vstupenky a nedorazíte, ztratíte možnost soutěžit o vstupenky v budoucnu.
Děkujeme za pochopení.
Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Bontonfilm_web

Soutěž pořádá Totalfilm.cz, dodavatelem cen je Bontonfilm, a.s.

Pravidla soutěže Zakázané uvolnění
číslo soutěže: 30-2014
Ceny do soutěže věnovala společnost Bontonfilm.
Soutěž probíhá od 10. listopadu do 17. listopadu 2014 včetně.
Každý soutěžící smí do soutěže zaslat pouze jeden email se správnými odpověďmi nebo místo emailu použít formulář na webu. Pokud pořadatel zjistí, že soutěžící toto pravidlo obchází, vyloučí ho ze slosování. Pokud budete odpovídat na email soutez@totalfilm.cz, uveďte do předmětu zprávy: Zakázané uvolnění.
Výherce oznámíme zde, na našich sociálních sítích a bude vyrozuměn emailem či telefonicky neprodleně po ukončení soutěže.

filmgame logo podvideo