Soutěž o lístky na speciální projekce E.A. Poe: Podivný experiment

Na dnešek (19. ledna 1809) připadá výročí narození zakladatele detektivního žánru a mistra napětí a hrůzy Edgara Allana Poea. Jen pár dní po tomto datu, ve čtvrtek 22. ledna, vstoupí do českých kin dobový thriller Podivný experiment natočený podle jedné z jeho povídek. Výročí Edgara Allana Poea připomenou i dvě speciální „zážitkové“ projekce nového filmu. Spolu s Bontonfilmem jsme pro vás připravili soutěž o 10 vstupenek na speciální přestavení.

E.A. Poe: Podivný experiment (foto: Bontonfilm)

E.A. Poe: Podivný experiment (foto: Bontonfilm)

Napínavý film plný zvratů se odehrává v odlehlém ústavu pro choromyslné na konci 19. století a nabízí i jeden nevšední divácký zážitek. Dvě promítání totiž proběhnou v Divadle za plotem přímo v areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích. Jedním z překvapení snímku je zjištění, že není úplně jasné, kdo je v ústavu vlastně šílenec a kdo lékař. „Vzhledem k tématu filmu by Podivný experiment mohl na tomto místě získat jinou a zajímavou atmosféru,“ věří šéf distribuce Bontonfilmu Ondřej Kulhánek.

Diváci, kteří si chtějí speciální atmosféru užít, mají možnost v pátek a sobotu 23. a 24. ledna vždy od 19:00 hodin. Vstupenky se prodávají přímo na místě. K nemocnici jezdí dva autobusy hromadné veřejné dopravy. Organizátoři doporučují vstup hlavním vchodem, Divadlo za plotem, kde je i kinosál, je cca 100 metrů vlevo od hlavního vchodu.

Soutěž o 5×2 vstupy na speciální projekci
(výherce si může vybrat jednu z projekcí – 23. nebo 24. ledna, vždy od 19:00)

 

Soutěž pořádá Totalfilm.cz, dodavatelem cen Bontonfilm, a.s.
Pravidla soutěže Soutěž o vstupenky na premiéru E.A. Poe – speciální projekce
číslo soutěže: 38-3-2015
Ceny do soutěže věnovala společnost Bontonfilm, a. s.
Soutěž probíhá od 19. ledna do 22. ledna 2015 – 22:00 včetně. Každý soutěžící smí do soutěže zaslat pouze jeden email se správnými odpověďmi nebo místo emailu použít formulář na webu. Pokud pořadatel zjistí, že soutěžící toto pravidlo obchází, vyloučí ho ze slosování. Pokud budete odpovídat na email soutez@totalfilm.cz, uveďte do předmětu zprávy: Poe projekce.
Výherce oznámíme zde, na našich sociálních sítích a bude vyrozuměn emailem či telefonicky neprodleně po ukončení soutěže.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

připravil: AC, totalfilm.cz
zdroj: L. Vedral, Bontonfilm