Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

FESTIVAL NEJHORŠÍCH A BIZARNÍCH FILMŮ PRÁVĚ PROBÍHÁ V PRAZE. O FESTIVALU NARUBY VÍC TADY.

V březnu dorazí do kin Vybíjená s Partičkou, Krainovou a Babčákovou (video)

Nová česká komedie Vybíjená se v našich kinech objeví za necelé dva měsíce. V těchto dnech probíhá konečná postprodukce. Na světě je filmový plakát a čerstvý teaser, který si můžete pustit.

Vybíjená je příběhem několika středoškolských spolužáků, kteří sdílejí své životy již od studentských let a abiturientský sraz jim dá příležitost k porovnávání životních výher a proher. Všichni mužští hrdinové byli zamilovaní do třídní krásky Evy, kterou hraje Simona Krainová. Jak je vidět i z plakátu, Eva své obdivovatele lehce utáhne, nicméně příběh Vybíjené nabízí v jejich vztazích docela propletenec.

Vybíjená (foto: Falcon)

Vybíjená (foto: Falcon)

Naopak třídní ošklivka Hujerová byla často obětí nevybíravých žertíků svých spolužáků a musela celý život o své štěstí bojovat. Roli Hujerové, která je jakousi  sarkastickou glosátorkou životních situací, si zahrála další výrazná herecká osobnost domácího filmu a divadla – Simona Babčáková.

Vybíjená (foto: Falcon)

Vybíjená (foto: Falcon)

Hujerová si musí vybojovat své štěstí ve světě, který fandí krásným  – je podle vašich zkušeností krása opravdu tolik důležitá?

„Vnímám, že když je někdo krásný, tak vzbuzuje apriorní sympatie a libost a projdou mu věci, které si my ostatní musíme víc obhajovat. Myslím, že se krásní lidé setkávají s větší vstřícností, tedy pokud k tomu mají i schopnosti. Většina z nich to popře, ale protože nevědí, jaké to je, být na druhé straně. Jak my říkáme: Sytý hladovému nevaří. ,“ říká o své hrdince Simona Babčáková.

Vybíjenou natočil podle úspěšné knihy Michala Viewegha Petr Nikolaev (Báječná léta pod psa) a komedie vstupuje do kin 12.března.

zdroj: Zuzana Janáková, Uljana Donátová
připravil: AC, totalfilm.cz

foto/video: Falcon © 2015

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast