Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

UŽ JSTE SI POSLECHLI NÁŠ PODCAST S REŽISÉREM PETEREM BEBJAKEM? MIMO JINÉ O NOVINCE SMRŠŤ NEBO VEDLEJŠÍ PRODUKT? NAJDETE HO ZDE.

Vybíjená se Suchánkem a Genzerem představuje trailer

Teaser ke komedii Petra Nikolaeva už je nějakou dobu na světě. Teď vám představujeme plnohodnotný trailer. Nová česká komedie podle knihy Michala Viewegha má hvězdné obsazení. Kromě Simony Krainové nebo Lukáše Vaculíka uvidíme téměř kompletní Partičku (Suchánek, Genzer, Sokol). Nechybí ani Simona Babčáková, Hynek Čermák nebo Linda Bartošová, která hraje mladší verzi postavy Simony Krainové.

V centru příběhu se jsou tři  kamarádi – Jeff, Skippy a Tom, které  životní peripetie neustále vracejí do společného bydliště – staromládeneckého doupěte, které se pro ně stává útočištěm podle toho, jak získávají či ztrácejí životní partnerky. Jejich protipólem jsou dvě ženské hrdinky – třídní kráska Eva, která se stane postupně objektem lásky všech spolužáků a ošklivka Hujerová, které schopnost sebeironického nadhledu dává nejen schopnost přežít ve světě krásných, ale najít i vlastní cestu ke štěstí.

Film se v distribuci společnosti Falcon objeví v českých kinech 12. března 2015.

připravil: JG, totalfilm.cz
zdroj: Zuzana Janáková, Uljana Donátová

foto/video: Falcon © 2015

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast