Soutěž o 5 DVD s oscarovým filmem Chlapectví

Chlapectví je příběh jedné rodiny natáčený dvanáct let. Není to ale časosběrný dokument, ale hraný snímek. Každý rok, na tři až čtyři natáčecí dny, se sešla tatáž sestava herců a tvůrců, aby natočila další střípek do jedné životní mozaiky. Výsledkem je snímek, který je neobyčejný svou obyčejností a také tím, jak neuvěřitelně pestrou škálu emocí dokáže ze svých diváků vydolovat. Ojedinělý film režiséra Richarda Linklatera nakonec proměnil jednu z šesti oscarových nominací. Uspěla Patricia Arquette za nejlepší ženský herecký výkon. Role matky jí navíc vynesla i Cenu BAFTA® a Zlatý glóbus. Společně s Bontonfilmem jsme pro vás připravili soutěž o 5 DVD s filmem, který vyšel i na BD.

Proměna hlavní postavy Masona v průbehu 12 let (Ellar Coltrane))

Proměna hlavní postavy Masona v průbehu 12 let (Ellar Coltrane))

Chlapectví DVDMason (Ellar Coltrane) je sympatický šestiletý kluk, který po rozvodu rodičů žije se starší sestrou Sam (Lorelei Linklater) a mámou (Patricia Arquette). S tátou (Ethan Hawke) se ale obě děti pravidelně vídají a mají s ním kamarádský vztah. Taková je Masonova výchozí životní situace, z níž se vydává vstříc pubertě, dospívání a dospělosti. Po cestě míjí spousty známých a přátel, prvních a druhých lásek, konfliktů a usmiřování se sestrou a matkou a dalších životních křižovatek, které všichni tak důvěrně známe.

Soutěž o 5 DVD s filmem ChlapectvíBontonfilm_web

Soutěž pořádá Totalfilm.cz, dodavatelem cen je Bontonfilm
Pravidla soutěže Chlapectví
číslo soutěže: 43-6-2015
Ceny do soutěže věnovala společnost Bontonfilm, a.s.
Soutěž probíhá od 27. února do 5. března 2015 – 23:59. Každý soutěžící smí do soutěže zaslat pouze jeden email se správnými odpověďmi nebo místo emailu použít formulář na webu. Pokud pořadatel zjistí, že soutěžící toto pravidlo obchází, vyloučí ho ze slosování. Pokud budete odpovídat na email soutez@totalfilm.cz, uveďte do předmětu zprávy: Chlapectví. Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz
Výherce oznámíme zde, na našich sociálních sítích a bude vyrozuměn emailem či telefonicky neprodleně po ukončení soutěže.