Zvonilka a tvor Netvor – soutěž o lístky na novou disneyovku

Zvonilka a tvor Netvor je dalším dobrodružstvím Zvonilky a jejích vílích kamarádek. V novince, která právě ve čtvrtek vstoupila do kin hraje prim především veselá a talentovaná víla chovatelka Fauna. Ta věří, že nelze soudit růži podle trní a že každý živý tvor je v jádru dobrý. A tak se spřátelí se záhadným tvorem, který je podle prastarých legend známý jako tvor Netvor.

Zvonilka a tvor Netvor (foto: Falcon)

Zvonilka a tvor Netvor (foto: Falcon)

Zatímco Zvonilka a její vílí kamarádky nevědí, co si mají o záhadném zvířeti myslet, strážci Hvězdné roklinky, vílí Skauti, se rozhodnou magického tvora ulovit dřív, než přivolá na jejich společný domov zkázu. Fauna musí poslechnout své srdce a zariskovat, aby s pomocí svých vílích kamarádek záhadného tvora Netvora zachránila.

Soutěž o vstupenky na film Zvonilka a tvor Netvor

falcon-38-logo_1356004558Díky distribuční společnosti Falcon můžete vyhrát vstupenky na tento film do sítě multikin Cinestar. Hrajeme o dvě sady 4 vstupenek pro celou rodinu na 2D představení, dvě sady 4 vstupenek na 3D představení a po dvou vstupenkách na 2D a 3D verzi Zvonilky. Celkem je tedy ve hře 20 vstupenek.

Soutěž skončila, děkujeme všem za účast a gratulujeme následujícím výhercům:
1×4 vstupenky 2D
Petr Král
Jaroslava Viesmaierová
1×4 vstupenky 3D
Martin Knönagel
Jan Kalista
1×2 vstupenky 2D
Jan Hreňo
1×2 vstupenky 3D
Roman Novák

Soutěž pořádá Totalfilm.cz, dodavatelem cen je Falcon, a.s.
Pravidla soutěže Zvonilka a tvor Netvor
číslo soutěže: 42-5-2015
Ceny do soutěže věnovala společnost Falcon
Soutěž probíhá od 15. února do 18. února 2015 – 23:59. Každý soutěžící smí do soutěže zaslat pouze jeden email se správnými odpověďmi nebo místo emailu použít formulář na webu. Pokud pořadatel zjistí, že soutěžící toto pravidlo obchází, vyloučí ho ze slosování. Pokud budete odpovídat na email soutez@totalfilm.cz, uveďte do předmětu zprávy: Zvonilka a tvor Netvor. Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz
Výherce oznámíme zde, na našich sociálních sítích a bude vyrozuměn emailem či telefonicky neprodleně po ukončení soutěže.

Zvonilka Neverbeast poster A1