Road show k Rychle a zběsile 7 slibuje sexy tanečnice a racing 3D simulator

O tom, že i auta mohou létat, aspoň tedy v nejnovějším dílu Rychle a zběsile (Fast & Furious 7), se přijďte přesvědčit sami. Očekávaný sedmý díl, který je věnován památce tragicky zesnulého Paula Walkera, se nezadržitelně blíží! Už tak našlapanou hereckou sestavu tvůrci filmu vyšperkovali ještě Kurtem Russellem a také Jasonem Stathamem, ikonou rychlých a zběsilých filmových řidičů. K uvedení tohoto filmu se chystá pěkně nadupaná roadshow po celé České republice – sexy tanečnice, Racing 3D Simulator a vystavená nebezpečně rychlá auta.

Rychle a zběsile 7 (foto: CinemArt)

Rychle a zběsile 7 (foto: CinemArt)

4dx logoSamotná premiéra filmu je naplánována na 2. dubna 2015. Atmosféru akčního snímku si můžete vychutnat doslova na vlastní kůži ve formátu 4DX™ v Cinema City Nový Smíchov, a to včetně vůně spálených pneumatik a dalších speciálních efektů stimulujících všech pět smyslů. Další možností jak posunout sledování filmu o úroveň výš je navštívit IMAX®, kde si film můžete shlédnout na největším plátně v České republice, v němž jsou tisíce malých otvorů, aby nebyl tlumen zvuk reproduktorů a váš zážitek z filmu byl o to intenzivnější.

Racing simulátor, sexy holky a rychlá auta. Ve vybraných lokalitách sítích kin Cinema City budou před nebo uvnitř nákupních center vystavěna rychlá auta. Simulator bude umístěn před vstupem do kin, kde si můžete vyzkoušet řídit toto rychlé auto a zasoutěžit si o zajímavé ceny. V místě konání zpestří program svým vystoupením sexy tanečnice a další doprovodný program.

rychle a zběsile 7 roadshow
Roadshow má v následujících dnech tyto zastávky: 1. dubna v Atrium Flora Praha, 4. dubna se na roadshow můžete těšit v OC Letňany Praha. Poslední zastávkou bude dne 5. dubna OC Forum Nová Karolina Ostrava (vždy od 12 do 20 hodin).

Ve filmu hlavní hrdinové stihli prožít a přežít neuvěřitelné věci, což se bohužel o představitelovi Briana O’Connera, jednoho z klíčových hrdinů filmu kterého ztvárnil Paul Walker, říci nedá. Jeho tragická autonehoda zásadně ovlivnila natáčení. Producent a herec Vin Diesel potvrzuje, že tenhle díl je věnovaný jeho památce, přesto především zůstává zábavnou adrenalinovou akční jízdou, která ságu posune zase o trochu dál a výš. „Chtěli jsme vzdát Paulovi poctu, ale přitom udržet kontinuitu příběhu. Bylo to hodně složité, stálo mě to spoustu bezesných nocí, ale hlavní je výsledek a ten vás nemůže zklamat,“ slibuje Diesel.

připravil: JG, totalfilm.cz
zdroj: K. Hlavinková, Presscode