Nepřehlédněte

Vybíjená – soutěž o lístky do kina a knížky

Nová komedie režiséra Petra Nikolaeva Vybíjená je od čtvrtka v kinech. Příběh bývalých spolužáků, kteří se po 25 letech sejdou na třídním srazu vznikl podle předlohy Michala Viewegha. S námi můžete vyhrát lístky do kina a přečíst si knížku, která nově vyšla s filmovou obálkou.

V centru příběhu jsou tři kamarádi – Jeff, Skippy a Tom (Ondřej Sokol, Richard Genzer a Michal Suchánek), které životní peripetie neustále vracejí do společného bydliště – staromládeneckého doupěte, které se pro ně stává útočištěm podle toho, jak získávají či ztrácejí životní partnerky. Jejich protipólem jsou dvě ženské hrdinky – třídní kráska Eva (Simona Krainová), která se stane postupně objektem lásky všech spolužáků a ošklivka Hujerová (Simona Babčáková), které schopnost sebeironického nadhledu dává nejen schopnost přežít ve světě krásných, ale najít i vlastní cestu ke štěstí.

Soutěž o tři knihy Vybíjená a třikrát lístek pro dva do Cinestaru

soutez-vybijena

Soutěž pořádá Totalfilm.cz
Pravidla soutěže Vybíjená
číslo soutěže: 45-8-2015
Soutěž probíhá od 14. března do 19. března 2015 – 23:59. Každý soutěžící smí do soutěže zaslat pouze jeden email se správnými odpověďmi nebo místo emailu použít formulář na webu. Pokud pořadatel zjistí, že soutěžící toto pravidlo obchází, vyloučí ho ze slosování. Pokud budete odpovídat na email soutez@totalfilm.cz, uveďte do předmětu zprávy: Vybíjená. Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz
Výherce oznámíme zde, na našich sociálních sítích a bude vyrozuměn emailem či telefonicky neprodleně po ukončení soutěže.