Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

UŽ JSTE SI POSLECHLI NÁŠ PODCAST S REŽISÉREM PETEREM BEBJAKEM? MIMO JINÉ O NOVINCE SMRŠŤ NEBO VEDLEJŠÍ PRODUKT? NAJDETE HO ZDE.

Deadpoolovi není nic svaté – podívejte se na trailer

S komiksovými filmy se v poslední době roztrhl pytel. Úspěch Marvelu na poli letních blockbusterů nutí ostatní studia rozjet vlastní komiksové série, které by každoročně dokázaly plnit producentské kasičky. Proto Warneři oznámili své komiksárny až do roku 2020, proto se uvažuje o sjednocení X-menovského univerza s Fantastickou čtyřkou. Neustálá snaha budovat propojené vesmíry ale občas vyplivne i film, který by neměl být jen pouhým produkčním kalkulem letního blockbusteru, ale poctivou originální podívanou. A tak studio Fox, (X-men, Fantastická čtyřka) jako jedno z mála studií, vyslechlo filmové fanoušky a zadalo přípravy filmového Deadpoola. Ten podobně jako Ant-man, dostal zelenou po kladném přijetí testovací projekce na Comic-conu. Deadpool je hrdina společnosti Marvel, (filmová práva ale vlastní Fox) a pro ránu nepůjde zrovna daleko. Film totiž bude čistokrevné Rko, takže rudá poteče proudem, nadávat se bude v každé druhé větě, a hláškovat v každé třetí. Takového Deadpoola fanoušci chtěli a překvapivě jej v únoru příštího roku dostanou.

Hlavní roli dostal Ryan Reynolds, který hrál i v celkem tragickém Green Lanternovi – z čehož si už v traileru dělá srandu větou: „Hlavně ať ten oblek není zelenej nebo animovanej!“ Deadpoolovi nebude nic svaté, kromě příběhového pozadí o zrodu postavy v traileru uvidíte i takové šílenosti jako je třeba trojitý headshot v jedné z akčních scén. Snad bude Deadpool trochu jinou komiksovkou, která odstartuje další vlnu filmů, které budou originální, svěží a vtipné. Jak tento pokus dopadne uvidíme v kinech 11.2.2016.

Petr Račko, totalfilm.cz20th_century_fox_logo_2358
foto/video: 20th Century Fox, CinemArt

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast