Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

FESTIVAL NEJHORŠÍCH A BIZARNÍCH FILMŮ ZAČÍNÁ V PRAZE UŽ DNES. O FESTIVALU NARUBY VÍC TADY.

11. Festival krátkých filmů | Simona Babčáková se stala bohyní sexu (video)

Včera večer odstartoval v pražském kině Světozor už 11. ročník Festivalu krátkých filmů Praha. Slavnostní večer opět uvedla osvědčená dvojice Simona Babčáková a Jakub Žáček alias učitelský pár z gymnázia v Lanškrouně. Velmi neotřelým způsobem pak v průběhu večera Babčáková propagovala novou festivalovou sekci Let‘ s talk about sex.
Svému „milenci“ zatančila dech beroucí sexy tanec a stala se tak novou českou moderátorkou hvězdou, mistrně spojující mluvené slovo a žhavý taneční projev. Diváci aplaudovali a v šoku byl určitě i přítomný prezident MFF KV Jiří Bartoška, jehož společnost pořádá i tento festival.

Na slavnostním zahájení se promítalo několik filmů, reprezentujících jednotlivé sekce. Upoutal především nový český snímek Furiant, který zpracovává velmi neotřelým a humorným způsobem životní příběh Ladislava Stroupežnického, francouzští Podivíni nebo gangstersky laděný střet s mouchou, která dokázala hlavního hrdinu dohnat až k šílenství. Zajímavé bylo i sociální drama s happy endem ve verších Flea.

Kromě Mezinárodní soutěže festival nabízí i program pro děti Prague Shorts dětem nebo sobotní moderovanou Brutal Relax Show.
Podrobný program jednotlivých sekcí najdete na webu festivalu zde: http://www.pragueshorts.com/cs/program

-red-

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast