Muzikál aneb Cesty ke štěstí – soutěž s filmem

Zítra vchází do kin letní hudební film Muzikál aneb Cesty ke štěstí. Podle producentky Veroniky Schwarzové (Křídla Vánoc) právě proto, aby diváky v zimním období rozehřál. A protože zítra bude podle předpovědi padat sníh, zdá se 14. leden tím nejlepším datem premiéry. Muzikál aneb Cesty ke štěstí je inspirován slavným českým muzikálem Starci na chmelu. Třída konzervatoře se vydává na letní soustředení, aby nacvičila právě tuto klasiku.

Studenti jsou ze začátku znechucení, že se budou věnovat klasickému českému muzikálu. Během zkoušení je pohltí kouzlo Starců, ale nechtějí se spokojit se starou choreografií. Do svého nastudování přidají prvky klasického tance, ale i street dance, hip-hop či pohybové divadlo. Neúnavně budují muzikálové představení, do kterého vkládají veškerou svou energii, odvahu a talent. Termín představení se neúprosně blíží a v sázce je mnoho. Úspěch může znamenat vytoužený začátek cesty za uměleckým snem…

Hrát můžete tentokrát o 5 kusů DVD s muzikálem Starci na chmelu od společnosti Filmexport

soutez-muzikal

Děkujeme společnosti Bioscop a Filmexport www.filmexport.cz

Soutěž trvá od 13. 1. do 18.1. 2016 včetně. Každý soutěžící smí do soutěže zaslat pouze jeden email se správnými odpověďmi nebo místo emailu použít formulář na webu. Pokud pořadatel zjistí, že soutěžící toto pravidlo obchází, vyloučí ho ze slosování. Pokud budete odpovídat na email soutez@totalfilm.cz, uveďte do předmětu “Muzikál aneb Cesty ke štěstí”.

Článek jsme oštítkovali takto:

Napište nám co si myslíte

Nebojte, Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.