Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

UŽ JSTE SI POSLECHLI NÁŠ PODCAST S REŽISÉREM PETEREM BEBJAKEM? MIMO JINÉ O NOVINCE SMRŠŤ NEBO VEDLEJŠÍ PRODUKT? NAJDETE HO ZDE.

Tipujeme Oscara za nejlepší film (soutěž o balík DVD)

V pondělí ráno už bude jasné, který film letos Americká filmová akademie vybere jako nejlepší. Připravili jsme pro vás soutěž o balíček DVD se skvělými filmy. Stačí si správně tipnout, který z nominovaných filmů získá Oscara jako Nejlepší film za rok 2015. Vybírejte pečlivě, do slosování budou zařazeny pouze tipy na vítězný film. Aby se vám lépe vybíralo, připomeňte si všechny nominované filmy v trailerech.

Hrajeme o balíček s filmy Rychle a zběsile 7, Stážista, Americký sniper, Odpad, Kód Enigmy, Mission Impossible: Národ grázlů, Straight Outta Compton, Pořád jsem to já, Padesát odstínů šedi, Jurský svět a Muž na laně.

oscar-tip-ceny

[contact-form][contact-field label=’Jméno‘ type=’name‘ required=’1’/][contact-field label=’Email‘ type=’email‘ required=’1’/][contact-field label=’Oscara za Nejlepší film roku 2015 získá:‘ type=’checkbox-multiple‘ required=’1′ options=’Sázka na nejistotu,Most špionů,Brooklyn,Šílený Max: Zběsilá cesta,Marťan,Revenant Zmrtvýchvstání,Room,Spotlight’/][/contact-form]
TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast