Top 4 týdne | Captain America, Pat a Mat ve filmu, Maciej Stuhr a Krotitelky duchů

Nezameškali jste něco důležitého minulý týden? Fanoušci marvelovek mají další důvod k radosti. Captain America: Občanská válka má nový trailer. Stejně tak i Pat a Mat, kteří se dočkali celovečerního filmu. V našem rozhovoru jsme se dozvěděli, že polský herec Maciej Stuhr celého Rudého kapitána točil ve slovenštině. A zaujal nás také nový trailer Krotitelé duchů. I když víc by seděl název “Krotitelky”.

Captain America: Občanská válka

Podívejte se na dabovanou nebo titulkovanou verzi s bonusem – a tím je Spiderman, kterého se fanoušci konečně dočkali v traileru. Po četných fanouškovských diskuzích je tedy jasno. Politické tlaky vyústí ve vytvoření systému zodpovědnosti vedenému vládní organizací, jež na tým super-hrdinů dohlíží a řídí ho. Nová skutečnost Avengers rozdělí na dva tábory. Jeden vedeSteve Rogers, jež hájí svobodu Avengers, aby mohli bránit lidstvo bez vládních zásahů. Druhý vede Tony Stark, který překvapivě zastává myšlenku vládního dohledu a zodpovědnosti. V kinech se nová marvelovka objeví 5. května.

Pat a Mat ve filmu

Pat a Mat aneb oblibený tým A je to! se konečně dočkal celovečerního filmu. Trailer budí zaslouženou pozornost. Pokud jste ještě neviděli, pusťte si ho teď. Do kin se tito dva šikulové vydají 31. března.

M. Stuhr: Scénář jsem se musel učit slovensky

Největší výzvu pro polského herce Macieje Stuhra ve filmu Rudý kapitán představoval jazyk. Scénář se musel naučit ve slovenštině. I když ve skutečnosti šlo spíš o správné pohyby úst, protože v české i slovenské verzi ho dabují domácí herci.

Krotitelé duchů

Třicet let poté, co diváky uchvátil původní film, se Krotitelé duchů vracejí, aby se ve zcela nové podobě představili současné divácké generaci. Režisér Paul Feig kombinuje známé prvky boje s nadpřirozenými bytostmi, díky kterým byla původní filmová série tak oblíbená, s novým hereckým týmem, složeným z těch nejlepších komediálních herců současnosti. V kinech se Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon, Leslie Jones, Charles Dance, Michael Kenneth Williams a Chris Hemsworth budou prohánět od 28. července. Podívejte se na povedený trailer.

-red-

%d blogerům se to líbí: