Nepřehlédněte

Soutěž s Básníky – znáte Štěpánovy básničky?

Štěpán (David Matásek), Kendy (David Matásek) a Karas (Lukáš Vaculík) zůstali i po dvanácti letech sami sebou. Jsou to nerozluční kamarádi s nevyčerpatelným smyslem pro humor i schopností sebeironie, i když už s lehkým nádechem skepse. V něčem jsou však jiní. Dospívají, ale svým typicky básnickým stylem. Je jim padesát a cítí, že by měli dát svým životům nějaký řád a splnit si svoje touhy a přání… Do kin dnes vešel šestý díl Básníků – Jak básníci čekají na zázrak. Autorská dvojice Klein – Pecháček posílají další díl do kin po 12ti letech od poslední části. 

Jak básníci čekají na zázrak (foto: Bioscop)

Jak básníci čekají na zázrak (foto: Bioscop)

Kendy už má plné zuby reklam a jako buldok jde za svým snem o natočení celovečerního filmu. Karas se rozhodl hýčkat své vysněné auto Blue dream již pouze virtuálně. Více ho zajímá pohledná učitelka Drábková. Štěpán dělá zástupce primáře v nemocnici, kde urputně válčí s neústupnou ředitelkou. Tou není nikdo jiný než Vendulka Utěšitelka! Štěpánovou největší starostí je však jeho třináctiletý syn Junior, kterého po smrti Aničky-Zrzečky vychovává sám. Tedy samozřejmě za vydatné pomoci strejdů Karase a Kendyho. Na lásku a psaní básniček už Štěpán rozhodně nemá čas ani věk. Nebo ano?
Oblíbení herci se vracejí v téměř celé sestavě: Pavel Kříž, David Matásek, Josef Somr, Eva Jeníčková, Pavel Zedníček, Lukáš Vaculík a další, i nové tváře.

Soutěž o tři balíčky s knihou, zápisníkem a DVD Konec básníků v Čechách

Povídkový základ stejnojmenného šestého filmu „básnické“ série se nenápadně ptá, nakolik jsme sami strůjci zázraků, a čím přispěje náhoda, vyjde-li jí člověk aspoň trochu vstříc. Čtenáři a diváci v něm najdou nejnovější příhody oblíbených hrdinů z Básníků v nezkrácené verzi.

Básníci soutěž

Znáte dobře Štěpánovy básničky?

Soutěž trvá od 14. 4. do 22. 4. 2016 včetně. Každý soutěžící smí do soutěže zaslat pouze jeden email se správnými odpověďmi nebo místo emailu použít formulář na webu. Pokud pořadatel zjistí, že soutěžící toto pravidlo obchází, vyloučí ho ze slosování. Pokud budete odpovídat na email soutez@totalfilm.cz, uveďte do předmětu “Básníci 6”.

Děkujeme distribuční společnosti Bioscop.

Bioscop logo

%d blogerům se to líbí: