Alenka se vrací do Londýna i Říše divů (soutěž s filmem)

Do českých kin zamíří už tento čtvrtek, 26. května Alenka v říši divů: Za zrcadlem. Na scénu se opět vrací Alenka (Mia Wasikowska), která se ujala řemesla po svém otci a strávila několik posledních let na divokých vlnách světových oceánů jako mořeplavkyně. Po svém návratu do Londýna objeví kouzelné zrcadlo, skrz které se dostane zpět do fantastické Říše divů, kde se znovu shledá se svými starými známými: Bílým králíkem, houseňákem Absolemem, kocourem Šklíbou a potrhlým Kloboučníkem (Johnny Depp), který není ve své kůži.

Kloboučník totiž ztratil svou svoucnost a tak Bílá královna Mirana (Anne Hathaway) vyšle Alenku zapůjčit si Chronosféru, cože je kovová koule uvnitř Veleorloje, jenž stanovuje veškerý čas. Cestou do minulosti se Alenka setkává se svými přáteli – i nepřáteli – v různých dobách jejich životů. Alenku čeká nebezpečná cesta, během které musí zachránit potrhlého Kloboučníka dřív, než jí vyprší všechen čas.

Soutěž s Alenkou

Společně s distribuční společností Falcon jsme pro vás připravili soutěž. Hrajeme o 3 balíčky s dvěma vouchery do sítě multikin CineStar, CD soundtrackem, diářem a klíčenkou. To vše obdrží výherci ve stylové filmové Alenčině tašce.

alenka-soutez

Soutěž trvá od 24. 5. do 1. 6. 2016 včetně. Každý soutěžící smí do soutěže zaslat pouze jeden email se správnými odpověďmi nebo místo emailu použít formulář na webu. Pokud pořadatel zjistí, že soutěžící toto pravidlo obchází, vyloučí ho ze slosování. Pokud budete odpovídat na email soutez@totalfilm.cz, uveďte do předmětu “Alenka”.

Děkujeme distribuční společnosti Falcon a síti multikin Cinestar

falcon-38-logo_1356004558cinestar

Alenka-metro