Beatles ožívají v dokumentu oscarového Rona Howarda (soutěž s filmem)

Do kin vešel ve čtvrtek dlouho očekávaný dokument oscarového režiséra Rona Howarda The Beatles: Eight Days a Week – The Touring Years, který mapuje období fenomenálního turné Beatles v letech 1962 až 1966, kdy kapela vystupovala 815krát v 15 zemích a 90 městech po celém světě. Tento filmový projekt autenticky zachycuje turné z perspektivy samotných členů, dosud nezveřejněné záběry a exkluzivní rozhovory se členy skupiny (Paul McCartney, Ringo Starr a za již nežijící členy kapely, Yoko Ono Lennon a Olivia Harrison).

Při příležitosti premiéry filmu je také od 15.9. k vidění v Galerii kina Lucerny komorní výstava plakátů z filmů a koncertů kapely a originální velkoformátové fotografie. Výstava potrvá do 22.9.2016.

Týden před premiérou se také objeví v prodeji avizovaná reedice úspěšné desky, která vyšla roku 1977, The Beatles: Live At The Hollywood Bowl. . Jde o záznam ze třech beznadějně vyprodaných koncertů v losangeleském Hollywood Bowl, které kapela absolvovala v letech 1964 a 1965. Oproti původnímu vydání nabídne titul i čtyři bonusové písně, které budou fanouškům nabídnuty úplně poprvé. CD vychází 9.9., na vinylu 18.11. a bude k dispozici i digitálně.

Soutěž o reedici desky The Beatles: Live At The Hollywood Bowl., knihy The Beatles v obrazech
a Ilustrovanou biografii Johna Lennona

soutez-beatles

Soutěž probíhá od 16. 9. do 20. 9. 2016 včetně. V případě, že chcete použít soutěžní email soutez@totalfilm.cz, nezapomeňte do předmětu mailu uvést „Beatles“.
Děkujeme společnosti Mirius FD za poskytnutí cen.

beatles-poster-cz