Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

ČEKÁME VE ČTVRTEK VEČER: TRAILER FILMU PAST OD M. NIGHT SHYAMALANA S JOSHEM HARTNETTEM

Beatles ožívají v dokumentu oscarového Rona Howarda (soutěž s filmem)

Do kin vešel ve čtvrtek dlouho očekávaný dokument oscarového režiséra Rona Howarda The Beatles: Eight Days a Week – The Touring Years, který mapuje období fenomenálního turné Beatles v letech 1962 až 1966, kdy kapela vystupovala 815krát v 15 zemích a 90 městech po celém světě. Tento filmový projekt autenticky zachycuje turné z perspektivy samotných členů, dosud nezveřejněné záběry a exkluzivní rozhovory se členy skupiny (Paul McCartney, Ringo Starr a za již nežijící členy kapely, Yoko Ono Lennon a Olivia Harrison).

Při příležitosti premiéry filmu je také od 15.9. k vidění v Galerii kina Lucerny komorní výstava plakátů z filmů a koncertů kapely a originální velkoformátové fotografie. Výstava potrvá do 22.9.2016.

Týden před premiérou se také objeví v prodeji avizovaná reedice úspěšné desky, která vyšla roku 1977, The Beatles: Live At The Hollywood Bowl. . Jde o záznam ze třech beznadějně vyprodaných koncertů v losangeleském Hollywood Bowl, které kapela absolvovala v letech 1964 a 1965. Oproti původnímu vydání nabídne titul i čtyři bonusové písně, které budou fanouškům nabídnuty úplně poprvé. CD vychází 9.9., na vinylu 18.11. a bude k dispozici i digitálně.

Soutěž o reedici desky The Beatles: Live At The Hollywood Bowl., knihy The Beatles v obrazech
a Ilustrovanou biografii Johna Lennona

soutez-beatles

[contact-form][contact-field label=’Jméno‘ type=’name‘ required=’1’/][contact-field label=’Email‘ type=’email‘ required=’1’/][contact-field label=’Který člen kapely dodnes pravidelně koncertuje?‘ type=’text‘ required=’1’/][/contact-form]

Soutěž probíhá od 16. 9. do 20. 9. 2016 včetně. V případě, že chcete použít soutěžní email soutez@totalfilm.cz, nezapomeňte do předmětu mailu uvést „Beatles“.
Děkujeme společnosti Mirius FD za poskytnutí cen.

beatles-poster-cz

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast