Nepřehlédněte

Michal Hrůza zpívá pro Emu (videoklip k filmu)

Hitmaker Michal Hrůza nazpíval další filmovou píseň. Tentokrát zazní ve filmu Pohádky pro Emu s Aňou Geislerovou a Ondřejem Vetchým. Asi nejpopulárnější z Hrůzovy tvorby je zatím píseň k populárnímu seriálu Vyprávěj. Premiéra romantické komedie Rudolfa Havlíka je naplánována na  3. listopadu, ale již je hotova zmíněná ústřední písnička k filmu a videoklip, na který se můžete právě teď podívat.

„Byl jsem poctěn, když jsem byl požádán, abych vytvořil písničku pro filmu Pohádky pro Emu. Měl jsem možnost již film na pracovní projekci vidět a moc se mi líbil a nebojím se dokonce říct, že ho považuji za jeden z nejlepších českých filmů poslední doby.  Je to velmi emotivní příběh a navíc na aktuální téma – mnoho lidí se v dnešní době rozhoduje, zda volit kariéru a profesní život nebo naopak rodinu, děti,“ říká Michal Hrůza.

Režisér a autor scénáře Rudolf Havlík si pro svůj druhý celovečerní snímek Pohádky pro Emu zvolil téma hledání lásky a štěstí i za cenu, že se musíte vzdát svého pohodlí a podstoupit nečekané dobrodružství. A možná právě situace, která se zdá být na počátku naprosto neřešitelná, vás nakonec může k tomu opravdu  pohádkovému  štěstí dovést.

Kromě Ondřeje Vetchého a Ani Geislerové uvidíme v titulní dětské roli Emu Švábenskou, dále Vilmu Cibulkovou, Annu Polívkovou, Marka Taclíka, Jiřího Dvořáka, Oldřicha Vlacha, Janu Bernáškovou, Petra Čtvrtníčka a další.

-redakce a U. Donátová-
zdroj videí: Universal Music, Vevo, Falcon, Fénix Film, Totalfilm.cz © 2016
film-plakat-orig-pohadky-pro-emu