Nepřehlédněte

Anděl Páně 2 půjde za měsíc do kin – v novém videu představuje zlouny

Přesně za měsíc bude mít premiéru pokračování populární pohádky Anděl Páně. Každá správná pohádka má své záporáky. A tak se anděl Petronel (Ivan Trojan) a čert Uriáš (Jiří Dvořák) musí při své pozemské misi utkat s několika „zlouny“.

Anděl Páně 2 - Boleslav Polívka

Anděl Páně 2 – Boleslav Polívka

Tím prvním je majitel krejčovské dílny, kde pracuje Magdalena, nabubřelec Košťál, kterého hraje Bolek Polívka.Já hraji velkokrejčího, modistu a on je velký ras na své zaměstnankyně. No a nezdá se, že by nějak hodně věřil na nadpřirozené síly, na anděly a čerty, a to se mu potom vymstí, “ představuje Bolek Polívka svého hrdinu. Spolupráci s režisérem filmu i svoji roli si pochvaluje, ale přece jenom má malé doporučení, které najdete na videu.

Představí se vám tam také další tři záporné postavy, které hrají Stanislav Majer, Pavel Liška a Marek Taclík. Mluvío nich Stanislav Majer: „My jsme všichni tři zloději, ale jsme převlečení za falešné koledníčky, abychom mohli krást v domácnostech a nebo  okrádat ty ostatní partičky, které dělají Mikuláše a čerta.“ Když se jim Petronel, Uriáš a malá Anežka připletou do cesty, je z toho docela dramatická zápletka. Proč  mučili představitelku Anežky  Aničku Čtvrtníčkovou?  A jak je třeba správně zahrát zlé postavy…. To vše prozrazuje video.

-redakce a U. Donátová-
video/foto: Marlene Film, Česká televize, Totalfilm

andel-pane-2-vizual-horizont

%d blogerům se to líbí: