Nepřehlédněte

Co vyšlo na placce (DVD a BD od Bontonfilmu)

Od tohoto měsíce vám přinášíme tipy rozdělené na produkci našich dvou největších distributorů. Více se nám díky tomu toho do článku vejde. Dnes tu máme tipy na filmy společnosti Bontonfilm. V říjnu vyšly minimálně dva tituly velmi vhodné pro kvalitní domácí kino. Primárně nás samozřejmě zajímalo vydání Warcraftu na steelbooku, Den nezávislosti: Nový útok i reedice prvního dílu, komedie Centrální inteligence, thriller Hra peněz i vyčištěný Baron Prášil. Pouze na DVD vyšla komedie Léto All Exclusive či kinohit Decibely lásky.

Warcraft: První střet

warcraft-bd-dvd-steel

Warcraftí filmová adaptace herního hitu patřila k nejočekávanějším jarním filmům. Film se povedl, ale tržby zůstaly daleko za očekáváním studia. Otázkou tedy zůstává jak to bude s dalšími díly. Koupit si můžete 2D i 3D verzi ve steelbooku včetně bonusů, vynechaných scén a dalších materiálů. K dostání je Blu-ray, steelbook s oběma verzemi (2D/3D), steelbook 2D a klasické DVD.Den nezávislosti: Nový útok

den-nezavislosti-novy-utok

Do pokračování Dne nezávislosti bylo také fanoušky vkládáno spousta nadějí. Nakonec to dopadlo tak na půl. Film není vůbec špatný, ale původní snímek na Blu-ray nebo speciální edici s vesmírnou lodí taky není úplně špatný nápad k nákupu. Bonusů je víc než dost na všech nosičích. Nejslabší je to jako obvykle na DVD.

Centrální inteligence

centralni-inteligence

Komedie o dvou nekompatibilních parťácích je nenáročná zábava plná docela fajn vtipů. Oba nosiče obsahují tentokrát stejnou a docela bohatou sadu bonusů.

Hra peněz

hra-penez

Velmi zajímavý thriller se skvělým obsazením byl letos představen v Cannes. Film s Georgem Clooneym a Julií Roberts režírovala Jodie Foster. A vypráví o přepadení televizního moderátora nespokojeným divákem.

Baron Prášil

baron-prasil

Další digitalizovaná klasika Karla Zemana tentokrát vypráví známý příběh Barona Prášila s Milošem Kopeckým v hlavní roli.

Léto All Exclusive a Decibely lásky

leto-all-exclusive-a-decibely-lasky

Dvě komedie pro nenáročného diváka vycházejí pouze na DVD. Bláznivá německá komedie, kde skákají padákem nejen kluci ale i lenochodi a písničkový film se songy Michala Davida jsou filmy vhodnými na odvazovou párty s přáteli. Posilněni třeba i alkoholem se vám filmy budou zdát ještě lepší!

Bontonfilm logo