Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

ÚPLNĚ PRVNÍ OCHUTNÁVKA Z POKRAČOVÁNÍ VELEÚSPĚŠNÉHO VYŠEHRADU JE TADY. NATÁČENÍ PRÁVĚ ZAČALO.

Rychle a zběsile 8 – další přepálená akce v prvním traileru (CZ video)

Tak a je to tu! Ujetá akční šílenost, která z teenegerovské závodnické série vyrostla ve velkofilmovou zběsilost, prošla úmrtím jedné z hlavních hereckých hvězd či překonala miliardovou hranici v tržbách. Neexistuje filmová série, která by prošla takovým vývojem. Vystřídala několik režisérů, například Justina Lina, který vytáhl partu kolem Vina Diesela na akční výsluní či Jamese Wana, stojící za rozlučkovou jízdou s Paulem Walkerem. Podívejte se na první trailer Rychle a zběsile 8 (The Fate of the Furious).

Jak je to s osmým dílem? U kormidla momentálně stojí F. Gary Gray, (Loupež po italsku, Ctihodný občan, Straight Outta Compton) a své předchůdce rozhodně nezahanbí. Čeká nás opět bláznivý twist, který pozvedne nejedno obočí, ovšem do nastavení celé série umně zapadá a dokonce se mohl čekat. Záporákem se totiž stává Vin Diesel. Něco mi říká, že to tak horké nebude, většinu traileru však kope za tým oscarové Charlize Theron. Naopak za dobráky bude kopat Jason Statham. Škatulata, hejbejte se!

fate-of-the-furious-poster

Mimo to se vrací těžkotonážní a přepálená akce a tentokrát se auta nepostaví letadlu, tanku či obrněnému kamionu. To už je málo a tak dostaneme rovnou ponorku. Jo, jsme v Rychle a zběsile. Proskakovalo se tu mrakodrapy, skákalo auty z letadla. Ponorka se už zdá skoro jako malichernost.

Většina příběhu by se měla odehrávat v New Yorku a objevit by se měla další oscarová posila: Helen Mirren. Ta se sama přimluvila za svoje obsazení. Objevit v miliardové sérii se chce zkrátka každý. Osmý díl by nám měl otevírat novou trilogii, takže plány jsou rozehrané až do 11. dílu. Hláškování v traileru nechybí, zachmuřelé a rádoby epické výrazy taktéž. Vše je na svém místě.

Osmička Rychlé a zběsilé jízdy se přiřítí 13.4.2017 v distribuci CinemArtu!

-red-, Petr Račko
video: Universal, Totalfilm.cz

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast