Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

ZEMŘELA AMERICKÁ HEREČKA SHANNEN DOHERTY. PROSLAVILA SE JAKO BRENDA ZE SERIÁLU BEVERLY HILLS 90210. BYLO JÍ 53 LET.

Black Panther má první trailer a plakát (video)

První teaser trailer k očekávané další sólovce ze světa Marvelu je venku. Black Panther už se samozřejmě mihnul loni v Captainu Americovi a byl hodně vidět. Titulní herec Chadwick Boseman je skvělá volba. A řekli byste, že mu je už 40? Je to opravdu tak. Kondice mu tedy nechybí, protože Black Panther ji skutečně potřebuje. Režíruje Ryan Coogler, který má na kontě povedený návrat Rockyho ve filmu Creed.

V novince, kterou uvozuje výlet do neznámých afrických končin se objeví i Michael B. Jordan, Lupita Nyong´o, Martin Freeman, Angela Bassett, Forest Whitaker, Andy Serkis a další. Tedy samá megahvězdná jména. Andy Serkis, kterého vidíme v traileru zase jednou hraje bez masky či digitálního doprovodu. A o to víc se na něj těšíme.

Black Panther pochází z Wakandy, což je prý jedna z nejvyspělejších civilizací na Zemi. Přestože mate tělem a na první pohled vypadá toto společenství zastarale. Lidi z Wakandy totiž vyvinuli kov zvaný vibranium, který má schopnost pohlcovat energii. Svoje tajemství ale velmi dobře střeží, aby se nedostalo do nepovolaných rukou. Hlavním strážcem tajemství je náčelník T´Challa, který nosí přezdívku Černý panter…

Film uvede společnost Falcon v únoru 2018.

-red-
foto/video: Falcon / Marvel © 2017, 2018

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast