Vychází Kráska a zvíře (soutěž o DVD a Blu-ray)

Jeden z nejnavštěvovanějších letošních Disney filmů Kráska a zvíře právě vychází na DVD a BD. Spolu s Magic Boxem, kde film v těchto dnech vychází, jsme pro vás připravili soutěž o 3 DVD a 3 Blu-raye s filmem.

Jsou prostě příběhy, které se budou pořád vracet. A k těm patří krom Třech mušketýrů, King Konga nebo komiksových adaptací také pohádka o Krásce a zvířeti. Adaptace klasického příběhu se chopily s větším či menším úspěchem mnohé národní kinematografie. Úplně největší úspěch má animovaná Disney verze z roku 1991, která se rychle stala milovanou klasikou. A právě z této verze vychází nejnovější hrané zpracování s Emmou Watson a Danem Stevensem.

Casting je naprosto bezchybný. Krásná Emma Watson jako Belle přivádí na plátno emancipovanou hrdinku, se špetkou sečtělé Hermiony. Tohle už jí prostě nikdo neodpáře. Minimálně ve filmech tohoto typu. Dana Stevense jsme dosud znali především jako jednoho z osudových mužů v seriálu Panství Downton. Role prince/zvířete je zatím asi jeho největší příležitostí. Duo Luke Evans (Gaston) a Josh Gad (LeFou) plní ve filmu komediální funkci a v závěru sám Gaston také značné drama. Znalci animáku už vědí.
Velké osvěžení zajišťují postavy proměněných sloužících, kterým vévodí především Ewan McGregor jako Lumiére a Ian McKellen v roli Cogswortha. Paní Konvičkovou hraje Emma Thompson. Prostě celkově velmi hvězdné obsazení a to i v menších rolích.

Soutěž o 3 DVD a 3 BD s filmem

DVD je v prodeji exkluzivně v síti prodejen Albert. Film vychází na Blu-ray s bohatou nabídkou bonusů a také v DVD a BD kolekcích s animovanou verzí.

Soutěž trvá od 28. července do 4. srpna 2017. Pokud chcete použít soutěžní email soutez@totalfilm.cz, nezapomeňte uvést do předmětu „Kráska a zvíře″
Dodavatelem cen je společnost Magic Box.