Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

KVIFF 2024: PŘIJEDE VIGGO MORTENSEN, CLIVE OWEN, STEVEN SODERBERGH NEBO DANIEL BRÜHL. PODROBNOSTI ZDE.

Reese Witherspoon a Oprah Winfrey v nové fantasy V pasti času (video)

V březnu vejde do českých kin nový Disney fantasy snímek V pasti času. Hvězdně obsazený film je epickým dobrodružstvím podle nadčasové a stejnojmenné románové klasiky spisovatelky Madeleine L’Engle. Film vezme diváky na cestu napříč časoprostorem a prozkoumá povahu souboje temnoty se světlem a konečného vítězství lásky. Očima dívenky, kterou vedou tři nebeské bytosti, objevíme, že síla vychází z naší individuality a že nejlepší způsob, jak zvítězit nad strachem, je jít za svým vnitřním světlem.

Ve filmu se objeví dvě oscarové herečky Oprah Winfrey jako slečna Which, a Reese Witherspoon jako paní Whatsit, dále Mindy Kaling (nominovaná na cenu Emmy®) jako paní Who, Gugu Mbatha-Raw jako paní Murryová, Michael Peňa jako Red a nová hvězda Reid jako Meg Murry. Dále hraje dvojnásobný držitel Emmy Zach Galifianakis jako Šťastné médium a pana Murryho hraje Chris Pine.

Oprah Winfrey ve filmu V pasti času

Meg Murryová je typická středoškolačka, která bojuje s nízkým sebevědomím a která touží zapadnout. Je dcerou světoznámého fyzika, je inteligentní a talentovaná, stejně jako její mladší bratr, Charles Wallace, což si však Meg zatím neuvědomuje. Situaci silně zkomplikuje zmizení pana Murreyho, které Meg sklíčí a její matce zlomí srdce. Charles Wallace představí Meg a jejímu spolužákovi Calvinovi tři nebeské bytosti, které přicestovaly na Zemi, aby našli pana Murreyho. Společně se vydávají na dobrodružnou cestu. Pomocí skládání času a prostoru jsou přenášeni na světy za hranicemi fantazie, kde musí čelit mocné zlé síle. Na Zemi se Meg vrátí jen tehdy, když se naučí čelit temnotě ve svém nitru a najde sílu potřebnou k poražení temnoty, jež se rychle šíří vesmírem.

-red-
zdroj: Falcon © 2017

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast