Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

JEŠTĚ NEŽ BUDE RECENZE NA FURIOSU NA WEBU, MŮŽETE SI JI POSLECHNOUT V RÁMCI NAŠEHO PODCASTU ZDE.

Jak je těžké zpívat v animáku? Podívejte se do dabingu novinky Příšerákovi

David Gránský a Jiří Korn mají v novém animáku Příšerákovi menší role. Ale o to větší úsilí museli oba projevit při nazpívání českých verzí původních songů z filmu. „Není možné to natočit bez přípravy, je zajímavé, jak jsou písničky v animácích těžké,“ prozrazuje ostřílený matador Jiří Korn. David Gránský se s úsměvem pozastavuje nad svým obsazením: „Je to takovej kluk, kterej divně zpívá a má se strašně rád, nevím jak si to mám vysvětlit, že do toho obsadili zrovna mě.“ Podívejte se na videa z dabingu.


Wishbonovi nejsou právě šťastná rodinka. Máma Emma má knihkupectví, které je před krachem, táta Frank je přepracovaný a každý den trpí pod tyranským šéfem. Dcera Fay je nešťastná, stydlivá teenagerka a syn Max je sice matematický genius, ale ve škole ho ostatní šikanují. Jenže ty opravdové trable Wishbonovy teprve čekají. Mámu Emmu si totiž jako svou budoucí partnerku vyhlédnul samotný hrabě Dracula. Pošle zlou čarodějnici Babu Yagu, aby Emmu proměnila v upírku. Yaga však nedopatřením změní i zbytek rodiny v příšery. Frank se stává Frankensteinovým monstrem, Fay se promění v mumii a malý Max v mocného vlkodlaka.
Rodina monster se vydává po stopách čarodějnice s jediným cílem: přinutit ji, aby odčarovala prokletí a vrátila jim lidskou podobu. Cesta za rodinným štěstím je však plná úskalí a ostrých špičatých zubů…

-red-
video: Bioscop, Totalfilm © 2017

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast