Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

KVIFF 2024: PŘIJEDE VIGGO MORTENSEN, CLIVE OWEN, STEVEN SODERBERGH NEBO DANIEL BRÜHL. PODROBNOSTI ZDE.

Adventní soutěž III. – Atomic Blonde: Bez lítosti

Americký akční snímek Atomic Blonde: Bez lítosti vznikl adaptací komiksu The Coldest City. Scénáře se ujal Kurt Johnstad a za kameru se poprvé ve své kariéře postavil Američan David Leitch, který už s kolegou Chadem Stahelskim spolurežíroval extrémně úspěšného Johna Wicka. V hlavní roli Charlize Theron. Film právě vychází na DVD a BD od Magic Boxu. V další adventní soutěži hrajeme o 3 DVD s filmem.

Příběh Atomic Blonde se odehrává v Berlíně v roce 1989 těsně před pádem Zdi. Agentka MI6 Lorraine (Charlize Theron) je vyslána vyšetřit vraždu kolegy. Na místě musí spolupracovat s agentem berlínské kanceláře Davidem Percivalem (James McAvoy). Má najít i jistý seznam, který měl mít zesnulý kolega u sebe. Navíc se jí tam do cesty připlete rozkošná francouzská agentka Delphine Lasalle (Sofia Boutella).

Atomic Blonde: Bez lítosti (foto: Vertical)

[pullquote align=“left“ cite=““ link=““ color=““ class=““ size=““]Proč si to koupit[/pullquote]Charlize Theron na sebe v Atomic Blonde strhává veškerou pozornost a v roli no mercy agentky se cítí jako ryba ve vodě. V jejích rukou se jakýkoliv předmět mění ve smrtonosnou zbraň. I když akční špionážní thriller nenabídne tak komplikovanou zápletku, jak by se třeba mohlo z traileru zdát, za případný nákup DVD nebo BD a sledování nezlomné a proklatě sexy potvory s věčně kamenou tváří a velkou žízní, to určitě stojí. Na Charlize Theron se prostě dobře kouká a její fyzické dovednosti v Atomic Blonde zasluhují poklonu.

Soutěž o 3x DVD Atomic Blonde

[contact-form][contact-field label=’Jméno‘ type=’name‘ required=’1’/][contact-field label=’E-mail‘ type=’email‘ required=’1’/][contact-field label=’Pro kterou tajnou službu pracuje hlavní hrdinka?‘ type=’radio‘ required=’1′ options=’MI6,CIA,KGB’/][/contact-form]

Soutěž trvá od 9. prosince do 13. prosince 2017 včetně. Pokud chcete soutěžit emailem, pošlete odpověď spolu se svými údaji na soutez@totalfilm.cz. Do předmětu uveďte „Atomic Blonde“.
Dodavatelem cen je Magic Box.

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast