Adventní soutěž IV. – Baby Driver

Na DVD, Blu-ray a Ultra HD BD právě přichází jedna z největších pecek letošního roku. Baby Driver Edgara Wrighta je splněním tvůrčího snu autora. Podle režiséra jde o zhmotnění jeho touhy – scénáristicky a režijně propojit své dvě velké životní vášně – rychlé honičky v autech a hudbu.

Proč si to koupit

Bez mála dvouhodinový film si užijete. Je svižný, chytrý, vtipný a celý založený na výtečném soundtracku, který byl na světě dřív než samotný film. Celý děj se mu podřizuje, pulsuje a vyvíjí se v jeho rytmu. A songy, kterých je přes třicet, vás rozparádí jedna báseň. Jasně vás do stylu filmu uvede už prvních pár záběrů filmu (podívejt se na prvních 6 minut níže, ve videu).
Rytmus je to, na čem zde závisí každý pohyb, výstřel nebo šílená honička v autech a pro vaše oči a uši to bude organicky propojená radost. Nemluvě o samotném velmi příjemném výběru nadupaných oldschoolových skladeb, které potěší nejednoho hudebního fandu.

Je to prostě podívaná, která vás nebude svým provedením nudit ani minutu. Přináší dobře zvládnuté filmové řemeslo s nápadem a ve svižném tempu s povedeným hereckým obsazením.

Soutěž o 3DVD a 3BD s filmem

Soutěž trvá od 10. prosince do 14. prosince 2017 včetně. Pokud chcete soutěžit emailem, pošlete odpověď spolu se svými údaji na soutez@totalfilm.cz. Do předmětu uveďte „Baby Driver“.
Dodavatelem cen je Bontonfilm.

Napište nám co si myslíte

Nebojte, Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.