Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

FESTIVAL NEJHORŠÍCH A BIZARNÍCH FILMŮ ZAČÍNÁ V PRAZE UŽ DNES. O FESTIVALU NARUBY VÍC TADY.

Adventní soutěž II. – Válka o planetu opic

Máme tu první adventní neděli a s ní i soutěž o nejnovější díl opičí ságy. Příběh devátého opičího filmu se odehrává dva roky po událostech úsvitu. Cézar (Andy Serkis) je se svým společenstvím ukryt v lese, kde ho ale permanentně stíhá plukovník McCullough (Woody Harrelson). Ačkoliv Cézar nabízí lidem mír, není vyslyšen a při jedné akci přijde i o své blízké. Rázem nastupuje cestu pomsty a začíná souboj o fatální vítězství a existenci.

Společnost Bontonfilm vydává Válku o planetu opic na DVD, Blu-ray (3D) a 4K Ultra HD Blu-ray. Také vychází kolekce všech třech filmů na DVD a Blu-ray. Na Blu-ray disku najdete spoustu kvalitních bonusů, včetně vynechaných scén, komentáře režiséra, dokumentu o hudbě a mnoho dalšího.

Krom vizuálu a celkového dojmu snímek načíná i několik zajímavých cest a myšlenek, které se ve velkolepém finále víc odhalí a akcentují. Zvěsti o tom, že se jedná o jeden z nejlepších dílů rozhodně nelhaly. A jestli si pamatujete pocit z prvního dílu ze šedesátých let, možná se vám tenhle silný zážitek s tímto dílem vrátí.

Osudové vyvrcholení z třídílné novodobé série dělá uzavřený koncept, který dává ve všech aspektech naprostý smysl. Špičkově odvedená režie a neznatelné, ale skvělé CGI, dělají z tohoto filmu jeden z nejlepších letošních kinozážitků. A za nás ho rozhodně musíme doporučit. Všemi deseti. A důležitá tečka: Těch 143 minut uběhlo vážně rychle.

Recenzi filmu najdete zde (85%)

Soutěžíme o 3x DVD a 3x Blu-ray s filmem

[contact-form][contact-field label=’Jméno‘ type=’name‘ required=’1’/][contact-field label=’E-mail‘ type=’email‘ required=’1’/][contact-field label=’Kolik let uplynulo od premiéry prvního dílu Planety opic?‘ type=’radio‘ required=’1′ options=’30,40,50’/][/contact-form]

Soutěž trvá od 3. prosince do 8. prosince 2017 včetně. Pokud chcete soutěžit emailem, pošlete odpověď spolu se svými údaji na soutez@totalfilm.cz. Do předmětu uveďte „Válka o planetu opic“.
Dodavatelem cen je Bontonfilm.-PP-

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast