V sobotu se chystá tradiční Brutal Relax Show se Simonou Babčákovou

V rámci právě probíhajícícho Festivalu krátkých filmů Praha se na zítřejší večer chystá několikaletá stálice a jistota programu. Simona Babčáková opět uvede speciálně namíchaný brutálně relaxační koktejl. V průběhu sobotní noci prověří Brutal Relax Show vaše nervy, bránici i odhodlání. A také rozšíří vaše obzory. Život v detenčním táboře pro vyléčené zombie není peříčko, má ale i své světlé chvilky. Devět z deseti profesionálních vrahů vám potvrdí, že nejlépe se těla oběti zbavíte o Halloweenu. I obyčejný obojživelník si někdy rád užije přepychovou garden party. Víc hlav, víc ví, což však nemusí platit v případě nadměrného užívání kokainu. Ale stále platí, že odlehlým čerpacím stanicím s podivnou obsluhou je lépe se vyhnout! A ještě jedna dobrá rada nakonec, nikdy, ale opravdu nikdy si nedovolujte na holku, která nosí v igelitce prasečí hlavu… 

Festival krátkých filmů Praha

Již po třinácté máte možnost užít si ty nejlepší a nejzajímavější krátké filmy z celého světa. Vedle dvacítky filmů vybraných pro Mezinárodní soutěž, a pětice, tvořící náš short list letos poprvé vyhlášené soutěže o nejlepší český krátký film, se můžete těšit na tradiční programy i jedinečné tematické bloky.

V sekci Labo si můžete dopřát filmy, jež chtějí být víc zážitkem než vyprávěním, v Brutal Relax Show na vás čeká nemilosrdný půlnoční set, kterým vás opět provede Simona Babčáková. Těm z vás, kdo by se rádi alespoň trochu vyznali v srdcích a mysli mužů, lze doporučit blok Muž – návod k použití, Světy zítřka jsme pak přichystali pro fanoušky sci-fi. Life on Mars je tu pro ty, kteří chtějí poznat nejoceňovanější naštvané filmy současnosti. Program #followme je určený prioritně uživatelům sociálních sítí a konzumentům digitálních forem odreagování. Pro děti od 5 do 9 let je i letos určen program animovaných filmů Pragueshorts dětem. A úplně samostatnou část festivalu tvoří premiérově připravená VR zóna, kde si můžete nasadit helmy a seznámit se s tím, jak nově také může vypadat audiovizuální zážitek.

Bližší informace na www.pragueshorts.com
Vstupenky na festival na pokladnách kina Světozor, Kino Pilotů, Bio Oko a Kino Aero

-red-