Porotcem letošního Febiofestu se můžete stát i vy

I letos bude o vítězi festivalové ceny Grand Prix jubilejního 25. Febiofestu rozhodovat třiatřicetičlenná porota složená z filmových fanoušků. V jejím čele bude Marta Kubišová. Porota bude vybírat ze soutěžních filmů sekce Nová Evropa, která je spojena s cenou pěti tisíc eur pro vítězný první nebo druhý snímek filmařů na začátku své kariéry z různých evropských zemí. Festival začíná 15. března.

Porotcem se může stát kdokoliv ve věku od 15 let jakéhokoliv druhu vzdělání, profese či zájmů. Vybraní porotci v čele s čestným předsedou se zavazují denně v termínu konání festivalu od 15. do 23. března 2018 a v době cca od 17 do 24 hodin (přes víkend i v dopoledních hodinách) navštívit určená filmová představení, která po jejich zhlédnutí bodově ohodnotí. Vybraní kandidáti získají vstupenky na soutěžní filmy, pozvánky na závěrečný večer festivalu, volné vstupenky na letošní ročník a možnost poznat zákulisí filmového festivalu.

Pro přihlášení stačí nejpozději do 25. února 2018 vyplnit a odeslat dotazník na webu festivalu zde. Vybraní kandidáti budou kontaktováni.

-red-