Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

JEŠTĚ NEŽ BUDE RECENZE NA FURIOSU NA WEBU, MŮŽETE SI JI POSLECHNOUT V RÁMCI NAŠEHO PODCASTU ZDE.

Soutěžíme o dárky k filmu Pacific Rim: Povstání

Jaegeři se vrací. V prvním díle, který režíroval oscarový Guillermo del Toro se monstra z vesmíru podařilo zastavit. Předchozí válka ale nebyla nic proto tomu, co si připravili pro druhé kolo. Ve výpravném akční sci-fi Pacific Rim: Povstání se znovu hraje o planetu Zemi a my prohráváme. Del Toro zůstal u pokračování jako producent, protože natáčení kolidovalo se vznikem oscarové Tváře vody. Akční blockbuster právě vstoupil do kin. Soutěžte s námi o skvělé dárky k filmu.

Del Thorův nástupce Steven S. DeKnight se ocitl v poměrně nezáviděníhodné roli. „Nechtěl jsem se vůči Guillermovi vymezovat a ignorovat všechno, co do té doby vytvořil, na to je příliš výjimečný. Na druhou stranu jsem ani nechtěl slepě následovat mistra. Chtěl jsem prostě ten film natočit tak, aby z něj lidi odcházeli nadšení a ne s pocitem, že tohle už přece viděli,“ říká režisér.

Jake Pentecost (John Boyega) patřil dlouho k pilotům jaegerů, jenže pak se vykašlal na svůj talent i na odkaz svého otce, jenž v boji proti Kaiju obětoval vlastní život. Raději přežívá v ilegalitě a na živobytí si vydělává nejrůznějšími aktivitami za hranou zákona. Při jedné takové akci narazí na patnáctiletou Amaru, která dokázala ukrást a rozchodit původně k likvidaci určeného Jaegera. Než se tihle dva stačí pořádně seznámit, mají v patách Zákon. Aby unikli trestu, začlení se do programu výcviku nových pilotů Jaegerů. Jake po boku svého bývalého parťáka Lamberta (Scott Eastwood) jako instruktor a Amara jako nadějná pilotka. Všichni doufají, že si tréninkové schopnosti nikdy nebudou muset vyzkoušet v reálné válce. Jenže ta přichází. Dřív, než si všichni přáli, a ze směru, odkud ji nikdo nečekal.

[pullquote align=“full“ cite=““ link=““ color=““ class=““ size=““]Recenze v sobotu 24. března[/pullquote]

Soutěž o dárky k filmu (vakuová láhev a power banka)

[contact-form][contact-field label=’Jméno‘ type=’name‘ required=’1’/][contact-field label=’E-mail‘ type=’email‘ required=’1’/][contact-field label=’Který herec hrál otce hlavní postavy (John Boyega)?‘ type=’radio‘ required=’1′ options=’Denzel Washington,Idris Elba,Cuba Gooding jr.’/][/contact-form]

Výherci: Dagmar Nováková, Beroun, Martin Kalina, Cvikov, Tereza Krásná, Roudnice nad Labem

Soutěž vyhodnotíme ve čtvrtek 29. března. Pokud chcete použít místo soutěžního formuláře email, napište na soutez@totalfilm.cz a nezapomeňte krom odpovědi a jména uvést do předmětu: „Pacific Rim“.
Dodavatelem cen je distribuční společnost CinemArt.

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast