Soutěžíme o dárky k filmu Pacific Rim: Povstání

Jaegeři se vrací. V prvním díle, který režíroval oscarový Guillermo del Toro se monstra z vesmíru podařilo zastavit. Předchozí válka ale nebyla nic proto tomu, co si připravili pro druhé kolo. Ve výpravném akční sci-fi Pacific Rim: Povstání se znovu hraje o planetu Zemi a my prohráváme. Del Toro zůstal u pokračování jako producent, protože natáčení kolidovalo se vznikem oscarové Tváře vody. Akční blockbuster právě vstoupil do kin. Soutěžte s námi o skvělé dárky k filmu.

Del Thorův nástupce Steven S. DeKnight se ocitl v poměrně nezáviděníhodné roli. „Nechtěl jsem se vůči Guillermovi vymezovat a ignorovat všechno, co do té doby vytvořil, na to je příliš výjimečný. Na druhou stranu jsem ani nechtěl slepě následovat mistra. Chtěl jsem prostě ten film natočit tak, aby z něj lidi odcházeli nadšení a ne s pocitem, že tohle už přece viděli,“ říká režisér.

Jake Pentecost (John Boyega) patřil dlouho k pilotům jaegerů, jenže pak se vykašlal na svůj talent i na odkaz svého otce, jenž v boji proti Kaiju obětoval vlastní život. Raději přežívá v ilegalitě a na živobytí si vydělává nejrůznějšími aktivitami za hranou zákona. Při jedné takové akci narazí na patnáctiletou Amaru, která dokázala ukrást a rozchodit původně k likvidaci určeného Jaegera. Než se tihle dva stačí pořádně seznámit, mají v patách Zákon. Aby unikli trestu, začlení se do programu výcviku nových pilotů Jaegerů. Jake po boku svého bývalého parťáka Lamberta (Scott Eastwood) jako instruktor a Amara jako nadějná pilotka. Všichni doufají, že si tréninkové schopnosti nikdy nebudou muset vyzkoušet v reálné válce. Jenže ta přichází. Dřív, než si všichni přáli, a ze směru, odkud ji nikdo nečekal.

Recenze v sobotu 24. března

Soutěž o dárky k filmu (vakuová láhev a power banka)

Výherci: Dagmar Nováková, Beroun, Martin Kalina, Cvikov, Tereza Krásná, Roudnice nad Labem

Soutěž vyhodnotíme ve čtvrtek 29. března. Pokud chcete použít místo soutěžního formuláře email, napište na soutez@totalfilm.cz a nezapomeňte krom odpovědi a jména uvést do předmětu: „Pacific Rim“.
Dodavatelem cen je distribuční společnost CinemArt.